Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

istu takvu statistiku  naći ćeš i za loa na prvoj sledećoj utakmici armanija nakon beograda

 

a protiv nas....

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

 

Sin Medžika Džonsona i Džona Stoktona iz epruvete ne bi mogao da razigra Lazića, Davidovca, Gilespija, Tobija i i ostale talentovane drugare, svašta. 

 

 

 



 

Teo može, zato je peti asistent EL.

  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, *edited by mod said:

On je takav igrač. Ili pokida kao vas ili udje u seriju promašaja. Kako god da bude nastavlja da šutira i svakako ukopa tim. Nekad svoj nekada protivnički.

Da ne budem pogrešno shvaćen, mislim da je Howard vjerovatno najbolji šuter el, iako je ove sezone na 39% za 3 (protiv Zvezde na 70%), više sam ovo apostrofirao kao posljedicu Zvezdine užasne igre u odbrani, jer se na dosta utakmica dešava, da protivnički igrači naprave season high i to nam dosta govori kako igramo odbranu.  Što se tiče famoznog Plavšićevog teksta, bezveze kliknuh, da pročitam gomilu gluposti.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

daleko je ovo od uzasne odbrane, gari je usao napaljen i toeto.. :fantom:

 

 

Pa i nije bas daleko od lose odbrane. Kad skautiras ovakvog lika, znas da je jedan od mogucih scenarija da se upali i imas u dzepu taktiku i za to. Ne ispustas ga, fauliras, bacanja, ne sme lopta kod njega i sve to. 
A i kako mi svako malo konstatujemo da je bas nas neko napunio sa procentima jacim od svojih proseka? 
Ne vole nas kanda, nerviramo ih :)

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Shaq said:

daleko je ovo od uzasne odbrane, gari je usao napaljen i toeto.. :fantom:

 

 

Jeste pogodio neke preko ruke, ali sad tek vidim koliko je ovo neozbiljno. Bolje da nisam ni gledao. Jebote ili se pomaže sa njega, ili iz 1 na 1. Nijednom nije pokušano da ga se udvaja npr.

  • +1 1
Link to comment

Mrtvaja na forumu, a derbi danas. Logično, dosadilo ljudima više, a i prelaze nas danas groboši ko plitak potok.

Link to comment
37 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Mrtvaja na forumu, a derbi danas. Logično, dosadilo ljudima više, a i prelaze nas danas groboši ko plitak potok.

Ja se spremam put Arene. 🙂

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...