Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Valkyrie said:

E nek je on problem najveći a ne mrtvi Davidovac, recimo

Deda je van konkurencije, ne računa se :D

mitar je bio katastrofa isto 

Link to comment

Svako ima svoju Cedevitu. Drugo objašnjenje za to što Albom verovatno imate top 3 najgori skor od svih EL timova zaista nemam.

  • +1 1
Link to comment

zabluda je da je ovaj tim ista kvalitetniji i od albe koja je samo dno el..

3-4 istrosena veterana plus gomila mediokriteta.. 

a to i rezultati pokazuju iz kola u kolu, iz meseca u mesec..

pusi ga covicu!

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Deda je van konkurencije, ne računa se :D

mitar je bio katastrofa isto 

Otprilike se kod Smarta svelo na ko radi taj i greši. Nije mi on prvi na listi za odstrel def.

 

Na kraju samo 9 razlike, vodili su 22, treba nam orden dati što smo ovo do kraja gledali.

  • +1 4
Link to comment

Kad streljate Đavoltea ne zaboravite Jaga za tri zaredom prodata napada u 3/4 kad smo trebali da se približimo, tj da počnemo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

lepo ja rekoh pre neki dan, al bitno da su mi strucnjaci nalupali minuse.. 

 

 

 

Link to comment
45 minutes ago, sigurnost said:

Za sada 0 poena sa pozicije 4.

Baba+DeDa.

 

Kome je Jago prvi plej, Mitar prva četvorka a Davidovac bilo šta, ni pakao mu neće teško pasti.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Može da vezuje i po 66 poena kada ne dobijamo nikada kada on ima bitnu ulogu. 

 

Prvo, nije tačno da ne dobijamo nikad kad on ima bitnu ulogu, drugo, šta hoćeš da kažeš, da je on kriv jer je dečko dao 20 poena i imao 10 asistencija a nije kriv niko od ostalih što qrca nisu odigrali? 


Meč smo izgubili u prvom HT - SRAMOTNIM - skokom i zalaganjem u odbrani, dok su oni pogađali sve živo i odlepili se na 15. 

 

On je imao ulogu jer je očigledno spreman, i može sam po nešto da iskreira i dečko ima samopouzdanja. Da, promašio je 2 zicera, ali mu je opet šut za 2 50%, dakle nije silovao pa dao 20 poena.

 

Pogledajmo malo ostale vedete. Deda 2-0, Mitar 2-0, Lazić Branko Jebeni nije šutnuo na koš i ima stat -1, Tobi 1-0, ali vi spominjete lika koji sam igra i drži nas u igri poenima i asistencijama, uz naravno padove u igri možeš-jebeno-misliti-promašio-je-zicer, dečko nije Kajri Irving.

 

Meni je nadrealno da čitam šta pišete. Treba da se se udarate nogama u dupe što postoji takav igrač koji ovoliko doprinese a igrao bi 10-15 minuta da su svi tu tj da nisu povređeni a) Teo b) Topić c) Nedović očigledno rovit posle povrede na spoljnim pozicijama. 

 

Razlog zašto je konkretno u ovom meču imao bitnu ulogu je vrlo prost: jedini je sposoban da je ima I ISPUNI i u velikom delu meča je ispunio ono što treba, sa obzirom da je 4i igrač na svojoj poziciji, možda i više od toga. Ko u ovakvom sastavu može da ima bitnu ulogu, zašto nije preuzeo neko drugi? Gedraitis 8-3. Bolomboj nije mogao ništa. O ovim KVAZI euroleague igračima koje sam gore spomenuo ne bih uopšte da trošim reči. Pre svega na Davidovca koji ne da ne bi imao mesta u EL da nije Zvezde, već je i ABA upitna. Jedan od najgorih igrača u poslednjih 10, 15 godina kod nas, jebo ga ko ga je vratio, da se nosi u 3 pm zajedno sa njim.

Yago je jedan od najkonstantnijih naših igrača ove sezone, a vi nastavite da kenjate po čoveku slobodno, to ništa neće promeniti. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Kome je Jago prvi plej, Mitar prva četvorka a Davidovac bilo šta, ni pakao mu neće teško pasti.

 

Samo neka ne dovode više nikoga, to mi je jedina želja. Ne zna se da li im je gora selekcija ili doselekcija. Još 1 random crnac na četvorci sigurno neće ništa promeniti.

Bez Tea ovo je grupa građana.

 

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, Valkyrie said:

E nek je on problem najveći a ne mrtvi Davidovac, recimo

A u stvari nijedan od njih nije prvi problem, Prvi problem je ona imitacija čovjeka koja rukovodi ovim klubom. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 


Yago je jedan od najkonstantnijih naših igrača ove sezone, a vi nastavite da kenjate po čoveku slobodno, to ništa neće promeniti. 

 

 

 

Kakav nam je "jedan od najkonstantnijih" takva nam je i sezona. Dibidus.

Jos kad je i drugi najkonstantniji Nedovic, onda znas gde si u el. Fenjer.

Edited by ZSNj
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Olako ste zaboravili epizodu sa igračem koji je trebalo da bude najvažniji u ovogodišnjem rosteru, i zbog čijeg je odlaska Teo prinuđen da uzme njegovu ulogu.

Jago igra prvu godinu EL, Smart igra drugu utakmicu u Evropi, a ovi ostali igrači nisu bili u prvim petorkama EL timova iz kojih su došli. I pored svih nedaća, u igri smo i dalje u svim takmičenjima u kojim učestvujemo da dođemo do cilja koji je zacrtan na početku sezone.

Prosto je neverovatno da pojedini ne mogu da pojme da je za uspeh potreban kontinuitet i strpljenje. Sto godina pratiš košarku, svake godine ponavljaš iste greške i ne može da ti to uđe u glavudžu.

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Samo neka ne dovode više nikoga, to mi je jedina želja. Ne zna se da li im je gora selekcija ili doselekcija. Još 1 random crnac na četvorci sigurno neće ništa promeniti.

Bez Tea ovo je grupa građana.

 

 

Pa ne treba nama random crnac na četri, već PRVA četvorka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...