Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Protiv jedne od najslabijih ekipa sa igračima bez gotovo ikakvog EL renomea to izgleda ovako, -15 laganih. Da smo večeras gostovali iole ozbiljnijem

timu bilo bi 25-30 na poluvremenu.

#stevakaradzic 

  • +1 1
Link to comment

Naravoučenije: Mađija se mora vući sasobom makar sedela iza klupe i psovala redom i naše i njine.

 

 

 

Nemanja da se sjebe skroz ne bi li nas održao nosem iznad vode, baš lepo 

Link to comment

Laza sa ovom igrom, borim se..moze igrati u Zvezfi do 50g. Lazarevic mozda..Dobili bi otkaz na polusexoni u Slasku iz Vroclava.

Link to comment
17 minutes ago, MeanM@ said:

De, de. Igramo bez nekih igraca. A i nije Grk kriv za uzasne procente otvorenih suteva.

Moze da bude kriv sto svi popravljaju statistiku protiv nas.

A i rano je posle dva meseca bilo kog trenera proglasavati neznalicom. Tebe tek siguran sam da nisam, al prosto smatram da treba ostvariti kontinuitet za rezultate.

Al to je vec davno ispricana prica. Nemamo mi strpljenja za to, a u skladu sa tim i rezultati.

 

Malo karikiram, i vise sam kroz salu pisao :)

A i moram da pisem nesto, posto da gledam ovo nemam snage..

 

Jbt yago prodje sam na obrucu niko mu nije ni blizu i promasi zicer. Mislim da ni on sam nije ocekivao da ce stici do obruca..

Edited by ZSNj
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Jago jebi se

Evo ga opet :D

opet će da ima dobru statistiku pa će biti kao odličan je on ali drugi su loši. A ne znam da li smo jednu jedinu dobili i EL kada on ima dobre brojke. Asvel, Milano, Baskonija svi rezultati kontra njegove statistike.

  • +1 2
Link to comment

Treba zamoliti Basiksekir ili kako vec da nam daju Deja..poslacemo im free Nedovica, Tobija, Lazarevica, Dedu, Yaga, Smarta..

  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...