Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, levi said:

ne može košarka da se igra bez šuta, samo na guženje pod koš jbg

I ne može bez organizacije napada.

Link to comment
On 24. 1. 2024. at 11:10, Shaq said:

cim cute, teska prica.. bice dobro ako bude igrao protiv partizana..

mada stos tice albe, to bi izgubili i u kompletnom sastavu, i nije u pitanju nikakav jinx..:fantom:

lepo ja rekoh pre neki dan, al bitno da su mi strucnjaci nalupali minuse.. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, MeanM@ said:

Jedna tehnicka i dva uspesna challenge-a. Fantasticno skoncentrisane sudije.

Mi poslovicno u qrcu. 

 

Kad sam pre mesec dana rekao da je grk neznalica, drug Hevi, ti i ostala ekipa ste jedva docekali da mene proglasite za neznalicu.. :fantom:

 

Salu na stranu, nije problem izgubiti od Albe na strani u nekompletnom sastavu, ali brate igramo ko q....

Daj malo zivota, malo ponosa. To je do trenra.

 

I koji put vec cujem, "najbolje poluvreme ..... (Neke ekipe ili nekog igraca)". To je bas slucajno da svi protiv nas imaju svoje najbole poluvreme?

Edited by ZSNj
  • +1 2
Link to comment
Just now, ZSNj said:

 

Kad sam pre mesec dana rekao da je grk neznalica, drug Hevi, ti i ostala ekipa ste jedva docekali da mene proglasite za neznalicu.. :fantom:

De, de. Igramo bez nekih igraca. A i nije Grk kriv za uzasne procente otvorenih suteva.

Moze da bude kriv sto svi popravljaju statistiku protiv nas.

A i rano je posle dva meseca bilo kog trenera proglasavati neznalicom. Tebe tek siguran sam da nisam, al prosto smatram da treba ostvariti kontinuitet za rezultate.

Al to je vec davno ispricana prica. Nemamo mi strpljenja za to, a u skladu sa tim i rezultati.

  • +1 1
Link to comment

Ova ekipa sa ovim povredama teško da je mogla značajno više da uradi u periodu u kom je grk tu, ali nije ni da je napravio neki bum. Ovo danas je po meni pre svega sramoćenje igrača, Robija bi im jebo majku milosnu za ovaj odron od igre.

Link to comment

Treba primetiti i da Grk nije shvatio da mu je Smart bio najkorisniji čovek na terenu s obe strane.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Trebale su Švabe da vode komotno preko 20 razlike kako smo igrali.

Pa kad su i oni go kurac. Već od Bajerna pa na gore bi nas svako zgazio jedno 30 za ovo poluvreme.

Link to comment

Biće i to sa ovakvim pristupom. Maksimalan angažman, a ne da sve i jadan otpadak oni pokupe. I u napadu mora nešto drugačije osim bezbroj uručenja i napada reketa ulazom.

I dalje sam mišljenja da smo trebali pokupiti Jacorey Williamsa iz Budućnosti, bar zna odigrati leđima, ovako imamo 3 centra koji su svi istih karakteristika, dobri u piku, a kad ostanu na niskom postu muka živa, jedino Mitar kao 4. na 5 nešto može na dole, ovo ostalo nikako, Iako Džoel igra vjerovatno najbolju sezonu životu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...