Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Ted said:

 

To je to, slažem se.

 

Ako je NovaS dobila od Čovića odluku o ukidanju akreditacije, sa obrazloženjem koje jeste van pameti i logike, ja da sam na njihovom mestu obratio bih se službeno EL i Abi, sa pozivanjem na odgovarajuće paragrafe pravila ovih liga. E sad, ako i po pravilima ovih liga neko može da ukine akreditaciju medijima iz nepostojećeg, izmišljenog ili bilo kakvog razloga, onda je to širi problem. Čak i ako jeste tako, to je onda tema kojom mediji mogu da se bave, odnosno to je njihov posao.

 

 

 

Ne znam za ukidanje, ali svakako postoji selekcija u okviru kluba, kome će da izdaju akreditacije, a kome ne. Moguće da imaju obavezu prema naci(-frek) medijima, mimo toga, ne vidim kakvom bi regulativom klub mogao da se rukovodi kada bira kojoj od dve redakcije će da da akreditaciju (uglavnom ne dobiju svi koji apliciraju, prosto nema kapaciteta). 

 

Pretpostavljam da je davanje godišnje akreditacije tehničko pitanje. Izdali su godišnje da se ne bi gnjavili na polusezoni ili ne daj bože pred svaku utakmicu. 

Link to comment

mislim da su i danasu ukinuli akreditaciju zato sto su ovi prvi objavili laznu vest lol da je doslo do sukoba bjelice i dula

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

mislim da su i danasu ukinuli akreditaciju zato sto su ovi prvi objavili laznu vest lol da je doslo do sukoba bjelice i dula

Bio je i pre par godina isti slučaj sa sve dolaskom u halu i pratećim cirkusom, ne mogu da se setim detalja. 

Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Ne smetaju Ćokiju tabloidi nego bilo koji medij koji se usudi da aludira da je on napravio neku grešku, a sviđaju mu se svi, tabloidi ili ne, koji njegove poteze ne dovode u pitanje. Mojne se praviš lud. 

Dobar prvi korak svakako. 

  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Bio je i pre par godina isti slučaj sa sve dolaskom u halu i pratećim cirkusom, ne mogu da se setim detalja. 

sa onim tegeltijom mmsm :unlock:

:whip2:

Edited by munze
Link to comment

mi ovakvog kuzmica drzimo tri godine a on ne bi bio pojacanje ni za kk mali morki lug.. 

z druge strane, tobi ne bi bio pojacanje ni za fmp, bas me razocarao i kao covek i kao komunista..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, MiddleClass said:

Kuzmic starter

 

Kako je lepo videti brata Kuzmaru da igra protiv, a ne za nas.

Doduše i kada je igrao za nas, igrao je protiv nas.

  • +1 2
Link to comment

deluje da ce smartu prva utakmica biti najbolja sutersko poenterska utakmica..

 

pustis pacova sabaza koji je trebao da bude lider(simonovica ni ne racunam) a vratis sa pozajmice juniora, petog centra bayerna i random lika iz dzi lige koji prvi put dolazi u evropu, skauting™ da se krka postidi..:fantom:

Link to comment

Bitno je da se Smart upucava na ovakvim utakmicama, pohvalan je njegov angažman u odbrani. Sad da je uzeti Albu, valjda će se i Teo oporaviti do tada.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Shaq said:

deluje da ce smartu prva utakmica biti najbolja sutersko poenterska utakmica..

 

pustis pacova sabaza koji je trebao da bude lider(simonovica ni ne racunam) a vratis sa pozajmice juniora, petog centra bayerna i random lika iz dzi lige koji prvi put dolazi u evropu, skauting™ da se krka postidi..:fantom:

 

Lik je do sada u karijeri od košarke zaradio BRUTO 198K za tri (ili dve?) godine profi karijere. Od njega definitivno ne treba očekivati ništa specijalno, sem da pokrpi koji minut spolja da ostali ne bi pocrkali i ispovređivali se dok se ova dvojica već povređenih ne oporave.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...