Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Jebo vas u usta Vučić sve redom, koji podržavate napad na novinara Nove.

 

Ne Vučić, već Čović:
 

Quote

Podsetimo, od prvog dana decembra 2023. godine Nova.rs ima zabranu prisustva utakmicama KK Crvena zvezda, tada je pred utakmicu sa Anadolu Efesom u 11. kolu Evrolige, stiglo pismenim putem besmisleno i nerazumno objašnjenje da su akreditacije za pomenuti meč i ubuduće uskraćene usled „pokušaja urednika sportske rubrike Nova.rs da kadrira u Košarkaškom klubu Crvena zvezda.“

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Nije ovo prvi put da Coki ukida akreditacije medijima koji ne izvestavaju onako kako se njemu svidja, a mislim da nije ni njima prvi put da idu sa ciljem da izazovu incident znajuci da nemaju validnu akreditaciju. 

 

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

De baš taj uvek neugodni FMP da vam sad zapadne ovako ranjenima :fantom:

pa ona dva derbija ste i dobili posto su se u mecu protiv fmpa a pred vas povredili prvo lazic, a posle hanga.. nedovic je vec bio povrdjen.. jako duhovuto u svakom slucaju:fantom:

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

A zaposlene kojih medija u Srbiji bi nazvao novinarima? A da nisu specijalizovani časopisi a la Kalibar i Lepota&Zdravlje

Ili se to gleda od teksta do teksta?

 

Ne pratim domaće medije. Na portal Nove sam otišao kad mi je poznanik koji se bavi slobodom medija skrenuo pažnju na njihovu rubriku Nova show, u smislu da su u toj rubrici redovno naslovne vesti vezane za ubistva, silovanja, bolesti. Ne sećam se šta je tačno bilo kada sam proveravao, ali znam šta nije bilo - N od novinarstva.

 

Na stranu što ne sumnjam da Čović zloupotrebljava mogućnost da izabere koga će da akredituje, ali to od teksta do teksta ostavi za svoje saborce i reflektujuće površi.

 

Verujem i da ste se ovde popalili da branite novinarsku čast:

 

 

 

 

Link to comment
26 minutes ago, Heaviside said:

Nije ovo prvi put da Coki ukida akreditacije medijima koji ne izvestavaju onako kako se njemu svidja, a mislim da nije ni njima prvi put da idu sa ciljem da izazovu incident znajuci da nemaju validnu akreditaciju. 

 

 

Ako je podelio godišnje/sezonske akreditacije verovatno je imao, ali mu je bila ukinuta.

Naravno da je samim dolaskom hteo da provocira i pravi reality.

Link to comment

Kažu i sami da su 1.12. pismenim putem obavešteni da su im ukinute akreditacije. I onda dođe na službeni ulaz i drka se sa redarima koji jednostavno ne mogu da ga puste, snima ih, zahteva da zovu ovog ili onog. Branim redara ovde, ne Ćokija što im je zabranio ulaz, da ne bude zabune.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Organizator dogadjaja mu nije dozvolio ulazak..

Onda organizatora.
Ako je "izdavač akreditacije" pismeno obavestio poslodavca da im je ukinuta akreditaciju ili pravilnikom oni imaju pravo da to učine na licu mesta, pre događaja onda poslodavac nema osnovu za žalbu...

U EL je sve vrlo precizno određeno, veliki je to biznis.

Link to comment

Al sta je Cokic nabacio igraca i trenera 😅 sad ovde navesti sve igrace i reci da ne mogu ljudi u deset uci. Tu mislim i na kkp.

 

Vratiti Duloa i Radonju.. to su bila vremena. Ovo je komedija koja prelazi u tragediju.

Link to comment
18 hours ago, Heaviside said:

Kažu i sami da su 1.12. pismenim putem obavešteni da su im ukinute akreditacije. I onda dođe na službeni ulaz i drka se sa redarima koji jednostavno ne mogu da ga puste, snima ih, zahteva da zovu ovog ili onog. Branim redara ovde, ne Ćokija što im je zabranio ulaz, da ne bude zabune.

 

To je to, slažem se.

 

Ako je NovaS dobila od Čovića odluku o ukidanju akreditacije, sa obrazloženjem koje jeste van pameti i logike, ja da sam na njihovom mestu obratio bih se službeno EL i Abi, sa pozivanjem na odgovarajuće paragrafe pravila ovih liga. E sad, ako i po pravilima ovih liga neko može da ukine akreditaciju medijima iz nepostojećeg, izmišljenog ili bilo kakvog razloga, onda je to širi problem. Čak i ako jeste tako, to je onda tema kojom mediji mogu da se bave, odnosno to je njihov posao.

 

 

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Shaq said:

pa ona dva derbija ste i dobili posto su se u mecu protiv fmpa a pred vas povredili prvo lazic, a posle hanga.. nedovic je vec bio povrdjen.. jako duhovuto u svakom slucaju:fantom:

jbg sve se protiv vas urotilo :sad:

  • +1 2
Link to comment

Podrska za ukidanje akreditacije Novoj. Sad jos to da isto uradi i Telegrafu, Blicu, Alo-u, Informeru, Pinku, RTS-u...

Link to comment
19 hours ago, ToniAdams said:

De baš taj uvek neugodni FMP da vam sad zapadne ovako ranjenima :fantom:

Trebali su i ovo da odloze.
Kako moze CedeOli da se odlozi prethodni vikend, a ovo sad ne? 

Nepravda i sramota

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MeanM@ said:

Trebali su i ovo da odloze.
Kako moze CedeOli da se odlozi prethodni vikend, a ovo sad ne? 

Nepravda i sramota

 

odlozili su fmp

sa 19:30 na 18:00

 

sta im radi nebojsa! 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...