Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, Heaviside said:

Tako je i tako mora biti jer bi u suprotnom moralo da do dozvole da ili čelendžom prekineš napad protivnika ili da se poništava teoretski nekoliko vezanih napada nakon nedosuđenog auta. 

 

Jebo ih čelindž onda. One 2010. sam hteo da lupam prozore, da je još postojao čelindž koji nismo mogli da iskoristimo goreo bi grad.

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

Koliko vidim u NBA gledaju i obične faulove, što mi je malo too much. Ali bolje da se sve gleda, nego ovako retardirano selektivno kao u Evropi

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

 

Jebo ih čelindž onda. One 2010. sam hteo da lupam prozore, da je još postojao čelindž koji nismo mogli da iskoristimo goreo bi grad.

Jebo ih vaistinu.

 

10 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa pričamo o finišu tekme, gde od gaženja linije do postignutog koša prođe 2 sekunde. Ne vidim zašto to ne podleže čelendžu, a vraćaju neka udaranja laktom i po 30 sekundi unazad. Msm kapiram ako kažete da je takvo pravilo, samo mi deluje retardirano.

Meni je ok što gledaju da li je bilo namernog udarca ranije jer to imaju način da sankcionišu bez poništavanja svega što se desilo od tog trenutka do sledećeg prekida i zato što se radi o nečemu što treba da se iskoreni i nikako ne sme da prođe nekažnjeno.

 

Za nedosuđen aut stvarno ne vidim način kako da se uvede čelendž, a da se ne napravi potpuni cirkus, objasnio sam i zašto. Mogli bi možda da uvedu to samo za poslednji posed, ako je baš šut u poslednjoj sekundi ili tako nešto kreativno da smisle.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

Okrecemo se obavezama u ABA ligi i kupu. Bez Tea i Nedovica, sa Dzavonteom iz aviona koji se ugasio u drugom, ovo i nije bilo toliko lose. A opet se moze reci da smo procerdali utakmicu losom kontrolom skoka i sa tri losa poteza pri kraju ( Mitroviceva bacanja, Jagovo suludo potezanje sa deset metara posle par sekundi , lose gradjenje Monekea posle Kodijevih bacanja )

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, ducca said:

Ali da mi izgubimo utakmicu u kojoj Deda šutne trojke 3/3, baš nije ok :angry: 

 

 

Da ne misliš da je odigrao dobro?

Četvorka koja ne igra odbranu, ne doprinosi u skoku i koja kampuje van linije za tri poena. Takav učinak bi možda mogao da nadoknadi sa 25 datih poena.

Link to comment
5 minutes ago, Barrister said:

Da ne misliš da je odigrao dobro?

Četvorka koja ne igra odbranu, ne doprinosi u skoku i koja kampuje van linije za tri poena. Takav učinak bi možda mogao da nadoknadi sa 25 datih poena.


Bio sam ironičan. Svakako ovaj učinak u napadu je izvan svakog očekivanja, ako ništa drugo

  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Okrecemo se obavezama u ABA ligi i kupu. Bez Tea i Nedovica, sa Dzavonteom iz aviona koji se ugasio u drugom, ovo i nije bilo toliko lose. A opet se moze reci da smo procerdali utakmicu losom kontrolom skoka i sa tri losa poteza pri kraju ( Mitroviceva bacanja, Jagovo suludo potezanje sa deset metara posle par sekundi , lose gradjenje Monekea posle Kodijevih bacanja )

Skok presudio, sve ostalo je donekle očekivano. Napunio nas Hauard, Jago imao jedno pomračenja uma i lošu organizaciju, sve je to ok pa i Mitar da promaši zicer pod faulom i bacanja, dešava se, ali skok je nedoupustiv za nas kojima je to forte. Celu utakmicu nas ubiše, kao šlag na tortu su došla dva vezana skoka i Vanjina trojka iz trećeg napada kad smo ih stigli i onda trešnjica onaj skok posle bacanja. Mogla je i sreća malo da nas pogleda, da izađe bar jedna trojka Vanji ili Hauardu ili da nam se odbije nešto u ruke, ali obično ne bude tako kada je protivnik ipak malo borbeniji pod košem. 

  • +1 6
Link to comment

Kad toliko preuzimamo onda je i logično da nekad patimo na skoku, dešava se.

Random crnac iz g lige očekivano divljina, al to kompenzuje konekcijom sa ciganima, tako da je pravo pojačanje za ovaj klub.

Šteta što su se tri beka izlomili u isto vreme, krvariće oči dok se svi na vrate. Ili bar Teo da malo poveže.

Link to comment

Jbt ima li neki porodični nasilnik da nije u ili oko KK. Gurović danas gost u pre-game emisiji na nekoj internoj kkcz televiziji, tačno ga lagano ubacuju u priču i spremaju neku funkciju kad Concordi i Milleniumi konačno preuzmu uzde kluba. Pa onda ovaj debil PR kluba s ex b92, isto nešto makljao ženu ako se dobro sećam. Jebeno poslednje utočište svake ljige koja se izdaje za zvezdaša.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Kad toliko preuzimamo onda je i logično da nekad patimo na skoku, dešava se.

Random crnac iz g lige očekivano divljina, al to kompenzuje konekcijom sa ciganima, tako da je pravo pojačanje za ovaj klub.

Šteta što su se tri beka izlomili u isto vreme, krvariće oči dok se svi na vrate. Ili bar Teo da malo poveže.

Dešava se kad ti dva najmlitavija igrača u takmičenju igraju na poziciji 4.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, ducca said:

Ali da mi izgubimo utakmicu u kojoj Deda šutne trojke 3/3, baš nije ok :angry: 

 

 

I u kojoj Luka postigne trojku, i to nije šutnuo zato što je isticao napad.

Link to comment
17 minutes ago, ducca said:

ovaj učinak u napadu je izvan svakog očekivanja, ako ništa drugo

Te trojke je zabio samo Milanu za ljubav, inače bi bilo duplo golo.

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, ducca said:

Ali da mi izgubimo utakmicu u kojoj Deda šutne trojke 3/3, baš nije ok :angry: 

 

 

Zato što je preskočio onaj šut sam kao duh u prvom poluvremenu,a tri sekunde kasnije Smart uzima teži šut i naravno maši... 

Link to comment
14 minutes ago, booyaka said:

I u kojoj Luka postigne trojku, i to nije šutnuo zato što je isticao napad.


Zato što to na kraju ipak nije bila trojka smo i popušili. Ključni momenat meča. :sleep:

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...