Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

nema sanse da prodamo toliko, mislim da je nas rekord po broju prodatih sezonskih tipa 5 hiljada.

@kums

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

nema sanse da prodamo toliko, mislim da je nas rekord po broju prodatih sezonskih tipa 5 hiljada.

@kums

Prodamo 5k i sponzori podele još 5k, to ti je već 10k.

I udaraš na sva zvona kako si prodao 10k i uzeo 3 milke.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Hroničar said:

Obzirom da si škrt na pohvalama, ovo znači kao da si zadovoljan. :D

 

Nikodije je strog, ali pravican :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, cvrlle said:

Prosle godine sam ja obnovu tribine platio cini mi se 12 ili 13k. Da se kojim slucajem igralo nesto u Areni moje mesto bi bilo jedan od coskova nivoa 200. 
Nisam siguran kako bese tamo ide ali recimo da je neka medja sever-istok. 

@kud u maglu Simoviću ne verujem ni ja da ce biti toliko bezobrazni za te najjeftinije. Ne ocekujem da ce ici preko 20k. E sad nisam siguran, verovatno ce to popeti na galeriju ako pucaju da prodaju 10k+

 

 

A pojedinacna karta za EL? 2k?

Link to comment

Zna li neko koliki je porez na plate sportista u 🇷🇸?

 

Ako je milion neto, koliko je to bruto?

 

Ne pitam komsije njima je neto = bruto :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Da je srece da je njima svima. Samo Ostoja ima tu beneficiju. Branko je vrv morao da vrati kod Jorgovanke neki deo. 

Edited by cvrlle
Link to comment
54 minutes ago, Nikodije said:

nema sanse da prodamo toliko, mislim da je nas rekord po broju prodatih sezonskih tipa 5 hiljada.

@kums

Ja očekujem da prodamo između 8 i 10 hiljada sezonskih.

Link to comment
55 minutes ago, MiddleClass said:

Zna li neko koliki je porez na plate sportista u 🇷🇸?

 

Ako je milion neto, koliko je to bruto?

 

Ne pitam komsije njima je neto = bruto :fantom:

Porez na plate je 10%.

Ima i neki porez na ukupni prihod ako pređe cifru od ~30k € godišnje. To ide po nekoj skali.

Link to comment

Dozirani Lazarevic za specijalne odbrambene zadatke uopste nije bez rezona, ali je Dusko povremeno odlazio u krajnost s njegovom minutazom. S obzirom da moramo imati vise od 12 igraca u rosteru i da ce sezona biti izrazito duga, meni je ovaj potpis skroz ok. Svestan je on svog (ne)kvaliteta za ovaj nivo ( cak mislim da ima i nedostatak samopouzdanja i pored nesumnjve borbenosti ) i da mu je CZ vrhunac karijere, karakterno mi deluje kao fin momak, ne verujem da ce praviti problem za mahanje peskirom u najvecem delu sezone. On i Lazic u ovim godinama su stvoreni za tu ulogu, ipak je bolje da Top kao generacijski talenat za nase uslove dobije vecu minutazu ove sezone u ABA. Uz to,setite se da imamo par igraca sklonih povredama: Nedovic, Nejpir,Hanga, Teo,itd. Ne bi me zacudilo da bude kao prosle godine kada smo retko bili kompletni.

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...