Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Smart može biti registrovan za sutra danas do 18h. Dozet radi na tome.

 

fax-machine-feed-me.gif

 

uspeli smo, registrovan. dozet radi kao singerica.

singerica danju, desingerica nocu

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Ros said:

 

stizu te godine pomalo? :D

 

 

Čuj, malo..:laugh:

 

Nije mi ni palo na pamet da gledam van bekova.

Link to comment
37 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Čuj, malo..:laugh:

 

Nije mi ni palo na pamet da gledam van bekova.


da ti olaksam. nisam ni ja isprva primetio :D

 

  • Haha 1
Link to comment

da li je smart pametan potez? bumo vidli..

uglavnom kasnimo jedno mesec dana da ne kazem 4 meseca sa njegovim dovodjenjem..

cetvrorka se izgleda ni ne trazi osim po twiterima od strane fenova, a ni djavonte ne bi bio doveden da nismo u isto vreme ostali na mesec dana bez topa i nede a i teo vuce ne bas bezazlenu povredu..

sve u svemu, ko nas vodi i koliko nam stezu kais u poslednje vreme, mi imamo vrhunske rezultate.. 

doduse vec koliko sutra, tj danas moze da se desi da ostanemo bez sanse za trku u el..:fantom:

  • +1 3
Link to comment
57 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Mogao bi bar ovakva saopštenja kluba da piše neko ko je završio drugo polugodište drugog razreda osnovne škole.

Slažem se, ali u ovakvim slučajevima bolje ih je objaviti nego ne.

  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, booyaka said:

29. godina i gradja poput klinca tinejdzera koga sad treba nabudziti jer prelazi u seniore.

 

Tacno se na njemu vidi da trening odradi tacno onoliko koliko su mu rekli, ni sekund vise.

 

Nista ni pre, nista posle, nista kod kuce, nista individualno.

 

Mlitav od glave do pete.

 

Zato je i prosao kako je i prosao, a imao je potencijal, i sto se mene tice, najurio bih ga iz kluba prvom prilikom.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
7 minutes ago, Hele said:

29. godina i gradja poput klinca tinejdzera koga sad treba nabudziti jer prelazi u seniore.

 

Tacno se na njemu vidi da trening odradi tacno onoliko koliko su mu rekli, ni sekund vise.

 

Nista ni pre, nista posle, nista kod kuce, nista individualno.

 

Mlitav od glave do pete.

 

Zato je i prosao kako je i prosao, a imao je potencijal, i sto se mene tice, najurio bih ga iz kluba prvom prilikom.

 

Ono sto je najtuznije je da smo ga pored svega toga vratili jbt... Da imamo neku drugu petorku koja igra samo ABA, tu bi i mozda mogao da pruzi nesto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...