Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Jesper23 said:

Nisam baš pratio na času, znam da ga Čovke ne vole. Ali objektivno imao je solidnih performansa u oba takmičenja, Javor je većoi smrdo i jedini sudija kojeg ne volem da vidim da nam sudi. Naravno uz Ane Panter koja nema potrebna znanja niti sposobnosti da bude košarkaški sudija.

 

Imao je sjajne performanse zaista, naročito u paru sa javorom i petkom.

Link to comment

SJećam ga se sa performansa iz Podgorice u par navrata, ali tu je bio sidekick Javoru i Radoviću. Kad igramo kući djeluje mi da je to korektno, na strani je već druga priča.

  • +1 1
Link to comment

Koliko je jako ovo sa sudijama poimence.

 

"Aaa, znam ja njega, đubre..."

 

Naravno, druga stvar je biti nezadovoljan suđenjem, ja često jesam(više što mislim da je loše nego tendenciozno), ali to neko upiranje prstom u konkretnu osobu mi je nategnuto.

Edited by Milošica
Link to comment

Boltauzer nama ove godine i nije sudio u EL. Zapravo cele sezone je sudio samo onaj ABA derbi koji smo izgubili. Komsije imaju dobra iskustva sa njim (2 pobede u EL i 3 u ABA, bez poraza). 

 

Inace, malo sam se igrao sa statistikom. Mi u EL imamo sa ABA sudijama skor 3-8, komsije imaju 5-6. Samo Radovic ima 1-0 skor na nasim mecevima (protiv Makabija, a i tu se trudio da ne bude :D ) a Nedovic i Dragojevic imaju skor 1-1. Sa svim ostalima imamo negativan skor, a naravno najgori nam je Javor 0-3.

Komsijama je najbolji pomenuto Boltauzer 2-0, a imaju plus i sa Puklom, Radovicem i Radojkovicem. Najgori im je Nedovic sa kojim imaju 0-2.

Edited by adasevic
  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Koliko je jako ovo sa sudijama poimence.

 

"Aaa, znam ja njega, đubre..."

 

Naravno, druga stvar je biti nezadovoljan suđenjem, ja često jesam(više što mislim da je loše nego tendenciozno), ali to neko upiranje prstom u konkretnu osobu mi je nategnuto.

 

boltauzer i javor su dvojica govana koja nas već deceniju uništavaju kad god su u prilici, odnosno kada za to postoji i najmanja šansa da naškode.

Da li su plaćeni, imaju lično animozitet, potpuno je nebitno, suština je da sa njima imamo neprijateljsko suđenje, kao i sa kurvarom radovićem koji srećom više ne sudi ABA.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Smart može biti registrovan za sutra danas do 18h. Dozet radi na tome.

 

fax-machine-feed-me.gif

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Komsije imaju dobra iskustva sa njim

vidim nisi pratio uradak nas forumaša za vreme utakmice protiv Makabija :D 

Link to comment

Ovo nije bio navijacki nego statisticki osvrt :)

 

Pride negde sam natrcao i na podatak da komsije sa pomenutim Boltauzerom imaju 17-1 skor od kad je valjda Zeljko trener. Jedini poraz je bio protiv nas u 4. utakmici finala ABA prosle godine. 

 

Nisam pratio ovde uradak, imao sam dovoljno drugara iz komsiluka da ne zalazim u tu materiju. 

 

A ovu statistiku sam izvukao zbog nekog licnog utiska pa reko ajde da podelim. Imao sam utisak da su neke brojke drugacije. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...