Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

izgleda da govnari iz Bayern Basketball nece pustati u slobodnu prodaju karte za utakmicu. danas je izasao novi raspored za karte. ima za Zalgiris 15.03, ali ne za nasu utakmicu 1.03.

kontaktiram ih da pitam kad ce biti moguce kupiti karte, i lik mi odgovori:

 

Hallo,

 

Fans von Roter Stern können über folgenden Link Tickets buchen: https://tickets-bb.fcbayern.com/shop/7

Für Fans von Roter Stern sind die Blöcke M1 und M3 als Stimmungsblöcke ausgewiesen. Wir bitten dies bei der Wahl Deiner Plätze zu beachten!

 

Beste Grüße,

Romin

 

 

ima poseban link za gostujuce navijace, za blokove M1 i M3, gde dolaze raznorazne delije i cigani, a ni tu nema vise slobodnih karata.

 

i da, nigde nisam napisao da sam navijac ovog ili onog kluba, ali -vic na kraju. 

 

hebo vam ja pas mater

Link to comment

Nešto je i u prenosu da li sa Asvelom ili Armanijem rekao komentator da "nema karata za gostujuće navijače" nema u smislu "nisu predvideli".

Ali znam da sam posle čuo navijanje....

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

Ako Ćoki dovede Pavlinu da peva na poluvremenu protiv Baskonije, sve mu je oprošteno

Koga? Mada teško da će da nadmaši guslara i Halloween.

Link to comment
7 hours ago, Ros said:

izgleda da govnari iz Bayern Basketball nece pustati u slobodnu prodaju karte za utakmicu. danas je izasao novi raspored za karte. ima za Zalgiris 15.03, ali ne za nasu utakmicu 1.03.

 

kupio kolega danas na poslu, isto ić na prezimenu. ne znam preko kog sajta, mada  čini mi se  da su bili brzi prsti i da nema više, to im otprilike jedna od dve rasprodate utakmice u sezoni

Link to comment
6 minutes ago, *edited by mod said:

Koga? Mada teško da će da nadmaši guslara i Halloween.

 

Guslar je krindž a Pavlina peva o slobodi. Vidim da se titoističko - drugosrbijanska kamarila navadila na Pavlinu, jedini pravi odgovor da je da bude specijalni gost protiv Baskonije.

  • +1 1
Link to comment

kakav izliv Đuke bizona i Srpskog telegrafa na forum :hihi:

 

"titoističko - drugosrbijanska kamarila" - Vanja Đurić i Željko Veljković, Šolakovi bojovnici

 

 

 

 

Edited by levi
  • +1 5
Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

 

Guslar je krindž a Pavlina peva o slobodi. Vidim da se titoističko - drugosrbijanska kamarila navadila na Pavlinu, jedini pravi odgovor da je da bude specijalni gost protiv Baskonije.

ako mogu da predožim, đenerale nek je tvojoj majci hvala

:nobles:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, levi said:

 

kupio kolega danas na poslu, isto ić na prezimenu. ne znam preko kog sajta, mada  čini mi se  da su bili brzi prsti i da nema više, to im otprilike jedna od dve rasprodate utakmice u sezoni

 

bilo je karti u par blokova iza kosa, i to preko specijalnog linka. utakmica protiv nas nije uopste na listi gde se kupuju "normalne" karte

 

image.png.17b2df13d31ce8e4c9f03c1e2d18e1a4.png

Link to comment

Nisam baš pratio na času, znam da ga Čovke ne vole. Ali objektivno imao je solidnih performansa u oba takmičenja, Javor je većoi smrdo i jedini sudija kojeg ne volem da vidim da nam sudi. Naravno uz Ane Panter koja nema potrebna znanja niti sposobnosti da bude košarkaški sudija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...