Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, BarryWhite said:

Yago trojke 5-6, ostatak tima 4-22 i to su uglavnom bile otvorene pozicije.

Yago 6-8 ostatak tima 4-27

  • +1 2
Link to comment

Sudije koje gledaju snimak na 1:16 do kraja i 18 razlike čiji je aut, pri čemu je Yago priznao da je od njega :ziga:

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

Sudije koje gledaju snimak na 1:16 do kraja i 18 razlike čiji je aut, pri čemu je Yago priznao da je od njega :ziga:

Tražio je valjda čelindž Sferopulos umesto tajmauta. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ducca said:

Sudije koje gledaju snimak na 1:16 do kraja i 18 razlike čiji je aut, pri čemu je Yago priznao da je od njega :ziga:

Tražio je čelendž Sferopulos

  • +1 1
Link to comment

Najbitnije je odrađeno, minutaža raspoređena, ubjedljiva pobjeda, to je ono što se i tražilo. Šut nestvarno loš, ali zato u skoku dominacija.

  • +1 1
Link to comment

Dobro je sto imamo durasel zeku za Aba ligu ,za ovaj nivo odličan . Jago doveden kao treći plej i kao takav je fenomenalan ,jbg nizak je i hendikepiran u nekim stvarima ali je koristan ,dobar sut ,brzina .

  • +1 2
Link to comment

Meni je bio očajan do skoro, ali sada može da prođe. Napredovao je kod Sferopulusa što se organizacije igre i kontole tempa tiče mada i dalje predugo drži loptu i napadi su statični sa njim. 

  • +1 2
Link to comment

Imam utisak da bi Jagu prijala još brža igra, sa više kontri ali da ga Sfero usporava i onda ima problema u pozicionom napadu.

Link to comment
11 minutes ago, elementary said:

Dobro je sto imamo durasel zeku za Aba ligu ,za ovaj nivo odličan . Jago doveden kao treći plej i kao takav je fenomenalan ,jbg nizak je i hendikepiran u nekim stvarima ali je koristan ,dobar sut ,brzina .

 

Jago je u suštini za trećeg pleja sjajan. Ima odličnu kontrolu lopte, prevodi i organizuje napad pod pritiskom bez problema. Odlično šutira za tri. Juče sam baš gledao, 41% u EL što je sjajno. Agresivan je, igra stalno u visokom tempu, što ja lično volim, traži put do koša kad god može, pogotovu u tranziciji i početnoj fazi napada. 

Da, naravno da je hendikepiran sa visinom i prodori se često završe bananama, ali deo te "krivice" ide na račun apsolutno impotentnih petorki kojih je deo tipa Lazić, Deda i ekipa koja ne može sama da iskreira ništa. 

 

Nekad ima pad u igri i koncetraciji ali ono što zna da radi dobro, radi to u kontinuitetu uz male oscilacije, tako da mnogo više daje ovom timu nego što se ceni, pogotovu na forumu, mada ovde pola ljudi generalno ne zna ništa o košarci, samo mlatara paušalnim pljuvanjem i navijački ostrašćenim komentarima bez puno osnova u realnosti. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...