Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

27 minutes ago, goofs said:


Pa da, ali u ABA ligi kad ides nekom Derbiju u goste, Lazic ce uzeti tih 20-25min, a jedan od ovih jacih ce da presedi.

Sa te strane oba nasa tina su poprilicno privilegovana u odnosu na ostatak EL, jer im je domaca liga livada i nema previse cimanja, samo par kola godisnje. Osim Makabija i mozda Zalgirisa, niko to u ligi nema u toj meri.

 

s tim sto te jedan kiks odvaja od prvog mesta, a bez prvog mesta u regularnom delu ne mozes da osvojis.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

godinama sam kupovao sezonsku kartu medju prvima, prakticno cim puste krajem juna dok se jos ne zna tim, i u par navrata sam se osecao posteno namagarcen od strane kluba.

prvo 2017, ja potrcim kupim kartu, a zatim usledi potpuna rasprodaja tima. dodje alimpije, nikola jovanovic, radicevic, stefan jankovic, pero veteran, uzasna kosarka cele sezone.

2019. se vratimo u evroligu, ja potrcim da kupim kartu, i kako sam kupio stize notifikacija "filip covic produzio ugovor" i uglavnom losa kosarka te sezone.

posle toga vise im ne dajem pare dok ne vidim tim i trenera i gde ce se igrati jer u pionir vise ne idem. ove godine deluje da su se unormalili. trener ok, arena ok, tim ce biti ok, mada cer nas nervirati vise nego sto sada ocekujemo. ali ajde, moze da se kupi sezonska

Ako je Nikodije zadovoljan prelaznim rokom, znači da je to to. Šalu na stranu, slažem se da deluje da je ovog leta dobro odrađen posao, ali ja nekako uvek uzimam sezonsku, bilo dobro ili loše. Obzirom da na fudbal više ne idem dok je ova garnitura na čelu kluba, svu energiju usmeravam na basket, tako da je sezonska, kao i prethodnih godina, must have, s tim što mi se čini da ćemo se ove godine ložiti malo više nego prethodnih i da će se, možda, otići i na neko gostovanje, nadamo se i Berlinu dogodine...možda.

Edited by Hroničar
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

godinama sam kupovao sezonsku kartu medju prvima, prakticno cim puste krajem juna dok se jos ne zna tim, i u par navrata sam se osecao posteno namagarcen od strane kluba.


Ove godine cemo po svemu sudeci morati da sacekamo septembar za kartice. Po svemu sudeci pretprodaje nece biti. 
Morace dr. dobro da izracuna po koliko ce da nas rebne.

Link to comment
5 minutes ago, Hroničar said:

Ako je Nikodije zadovoljan prelaznim rokom, znači da je to to. Šalu na stranu, slažem se da deluje da je ovog leta dobro odrađen posao, ali ja nekako uvek uzimam sezonsku, bilo dobro ili loše. Obzirom da na fudbal više ne idem dok je ova garnitura na čelu kluba, svu energiju usmeravam na basket, tako da je sezonska, kao i prethodnih godina, must have, s tim što mi se čini da ćemo se ove godine ložiti malo više nego prethodnih i da će se, možda, otići i na neko gostovanje, nadamo se i Berlinu dogodine...možda.

 

ne kazem da sam zadovoljan prelaznim rokom nego da se stvorio minimum neophodnih uslova za kupovinu sezonske :fantom:

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Wilde said:

Kod Zvezdinih navijača koji se ne lože aktivno na košarku hajp ne postoji nikad - postoji samo kurčenje kad se ima mnogo jači tim od komšija ili kad se tripujemo da smo bad boys Evrolige a ona bi kao da nas sjebe ali ne može.

Potpuno ista, ako ne i gora stvar je i u fudbalu. Pogledajte komentare na intervju Stankovica, to neko suptilno ponizavanje, vredjanje, omalovazavanje... Covek uzeo 2 duple krune i dogurao do 1/8 LE, nakupio bodova kao niko pre. 

Ovde ljudi stvarno misle da su bogom dani da se za njih prave najbolji moguci rezultati a ne shvataju da je klub predobar kakvi su oni i da apsolutno nicim ne zasluzuju da navijaju za jedan od 4 kolektiva koji igraju i LS i EL. 

Uopste nije stvar da navijaci zasluzuju bolje trenere, igrace, kod Zvezde je obrnuto. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

ne kazem da sam zadovoljan prelaznim rokom nego da se stvorio minimum neophodnih uslova za kupovinu sezonske :fantom:

Obzirom da si škrt na pohvalama, ovo znači kao da si zadovoljan. :D

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

s tim sto te jedan kiks odvaja od prvog mesta, a bez prvog mesta u regularnom delu ne mozes da osvojis.

 

Od kako je izgubila prohodnost za EL, tal liga je najobičnija crkotina, koju čerupaju ovi lešinari. To toliko zaudara da treba izbegavati. Kad ovoliko otrova i neregularnosti, dolazi do nas, mogu misliti šta je ispod tepiha. 

 

To je Topić trebalo da igra 40 minuta. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

ne kazem da sam zadovoljan prelaznim rokom nego da se stvorio minimum neophodnih uslova za kupovinu sezonske :fantom:

koliko si spreman da izdvojiš za istu tj koliko očekuješ da bude onaj srednji prsten(između golubarnika i sedišta pored terena)

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

koliko si spreman da izdvojiš za istu tj koliko očekuješ da bude onaj srednji prsten(između golubarnika i sedišta pored terena)

 

uh, ne znam, poslednji put sam sezonsku uzeo 2019, tada je bila ja mislim ispod 15k, ili tu negde. pretpostavljam da ce sada biti vise, recimo oko 20, toliko bih dao.

Link to comment

tu će te sigurno kalkulisati zbog fudbalskih navijaca i lš, nama je prošle sezone ta karta bila 38k(sa popustom 10%)

za ovu očekujem min 20% više

  • +1 1
Link to comment

Prosle godine sam ja obnovu tribine platio cini mi se 12 ili 13k. Da se kojim slucajem igralo nesto u Areni moje mesto bi bilo jedan od coskova nivoa 200. 
Nisam siguran kako bese tamo ide ali recimo da je neka medja sever-istok. 

@kud u maglu Simoviću ne verujem ni ja da ce biti toliko bezobrazni za te najjeftinije. Ne ocekujem da ce ici preko 20k. E sad nisam siguran, verovatno ce to popeti na galeriju ako pucaju da prodaju 10k+

Edited by cvrlle
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...