Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ne znam kakav je Smart, znam da dolazi sa debelim zakasnjenjem. Bar nije sitan ako nista, ima ga sto se kaze.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, sigurnost said:

Nema 35 godina i istoriju povreda/bolesti na 150 strana.

Što znači, mačka u džaku.

Ima valjda nešto između toga i čoveka koji nema mesec dana takmičarske seniorske košarke. Za beka sam pre za nekog mediokriteta koji je igrao timsku košarku u Evropu i koji može od prvog dana zadovoljavajuće da krpi dok se ne vrate Topić i Nedović nego za ovakvog nekog lika kome će verovatno trebati dva meseca da se opasulji a tada nam već više neće ni trebati. Al daj šta daš, bukvalno nam trebaju tela terenu. Možda nas i usere, nikad se ne zna.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Ima valjda nešto između toga i čoveka koji nema mesec dana takmičarske seniorske košarke. Za beka sam pre za nekog mediokriteta koji je igrao timsku košarku u Evropu i koji može od prvog dana zadovoljavajuće da krpi dok se ne vrate Topić i Nedović nego za ovakvog nekog lika kome će verovatno trebati dva meseca da se opasulji a tada nam već više neće ni trebati. Al daj šta daš, bukvalno nam trebaju tela terenu. Možda nas i usere, nikad se ne zna.

Isto kao i sa tim mediokritetom.

Možda iznese tih 5-6 utakmica, možda se povredi  na prvom treningu.

Meni se više dopada ova mačka u džaku. Možda donese i neki rast. 

Nikakve garancije nema. 

Edited by sigurnost
Link to comment
22 minutes ago, sigurnost said:

Nema 35 godina i istoriju povreda/bolesti na 150 strana.

Što znači, mačka u džaku.

😅🤣😅

Link to comment
26 minutes ago, sigurnost said:

Isto kao i sa tim mediokritetom.

Možda iznese tih 5-6 utakmica, možda se povredi  na prvom treningu.

Meni se više dopada ova mačka u džaku. Možda donese i neki rast. 

Nikakve garancije nema. 

Ne znam odakle ideja da su jedine dve opcije ovakav igrač ili igrač sa velikim rizikom od povrede. Mislim ok, slažem se da je bolje dovesti zdravog nego bolesnog, a nama je trebao zdrav igrač koji može odmah da doprinese pa makar imao i niži plafon. Ovo je potpis za početak sezone. Al ajde, rizik znači da može i da te usere a navodno ima čuvenu plus 1 klauzulu pa možemo taj user da prenesemo i na sledeći sezonu.

Link to comment

Jel moguće da su opet iskmečali Šekov ban?

 

Gledam statse, overio par klipova. Šut mu je možda estetski nepodnošljiv, ali je zato neprecizan.

 

U pravu je Hevi. Šta god došlo dobrodošlo, ali baš me zanima koji genije je smislio da dovede primarnog ballhandlera. 

 

Trebao nam je 3&d što ume da katuje i da bude korektan skakač (ovo poslednje možda i ovaj zadovoljava). 

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, kralj said:

Jel moguće da su opet iskmečali Šekov ban?

 

Gledam statse, overio par klipova. Šut mu je možda estetski nepodnošljiv, ali je zato neprecizan.

 

U pravu je Hevi. Šta god došlo dobrodošlo, ali baš me zanima koji genije je smislio da dovede primarnog ballhandlera. 

 

Trebao nam je 3&d što ume da katuje i da bude korektan skakač (ovo poslednje možda i ovaj zadovoljava). 

I profil i CV su niđe veze u odnosu na ono što nama treba. Kapiram da nisu ni planirani da dovode spoljnog igrača dok se Nedović nije povredio pa su zvali Higinsa koji im je rekao da ga još uvek nešto žiga u leđima i onda su tražili ko je poslednji koji je u G ligi ubacio 40 poena a želi da dođe u Evropu.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

I profil i CV su niđe veze u odnosu na ono što nama treba. Kapiram da nisu ni planirani da dovode spoljnog igrača dok se Nedović nije povredio pa su zvali Higinsa koji im je rekao da ga još uvek nešto žiga u leđima i onda su tražili ko je poslednji koji je u G ligi ubacio 40 poena a želi da dođe u Evropu.

 

Da Šek ne čuje, na spoljnim pozicijama samo je trebalo da bajpasuju period oporavka Topa i Nede nekim kratkoročnim ugovorom. 

 

Frontcourt je druga priča. Tu nam treba krilni centar nasušni, da Deda i Tobi mogu da iz đakuzija gledaju utakmice. 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ne znam odakle ideja da su jedine dve opcije ovakav igrač ili igrač sa velikim rizikom od povrede. Mislim ok, slažem se da je bolje dovesti zdravog nego bolesnog, a nama je trebao zdrav igrač koji može odmah da doprinese pa makar imao i niži plafon. Ovo je potpis za početak sezone. Al ajde, rizik znači da može i da te usere a navodno ima čuvenu plus 1 klauzulu pa možemo taj user da prenesemo i na sledeći sezonu.

Što se na mene ljutiš, nisam ga ja doveo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...