Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Sve nema se para, a dovodi se dvostruki osvajač evrolige, včć pdr!

 

 

 

za zamajane ovo je šala

 

 

 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, Jesper23 said:

Danas dobijamo, Kamikaza i Đarma će da uhapse Šabaza. KKCZ = EL Robin Hud, uzimamo od bogatih, dajemo sirotinji.

Told you so :D

 

Djeluje da je ekipa kliknula, gledam reakcije igrača. Bolomboj djeluje kao dobar lik, svi ga gotive, bodre, a i on se bori lavovski za svaku loptu. Hanga je rođeni pobjednik, pogledajte samo kako se iznervirao nakon loše defanzivne tranzicije naše ekipe gdje je previše igrača krenulo na ofanzivni skok i dobili polaganje na drugoj strani.  Sa Teom je svima lakše igrati, Gidra odlično radi ova odmotavnaja i cut inside nakon bloka, jako zajebano za branjenje em ima brz šut em je počeo da pogađa ove runing floutere. Ako bi pogodili sa doselekcijom moglo bi ovde svašta da bude, uloge su podjeljene, dobra osnova, možemo se pošibati defanzivno sa svima. Sad bi nam i jedan Momo Faje radio posao, naročito u defanzivi u tandemu sa Žoelom.

 

Hvala Mesini i Armaniju, hvala Šabazu na odlasku. Sredili su nam ekipu!

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment

znaci skauting sluzba nasla pojacanje, cestitke. naravno, 35 godina, jako ime gazdin vlazni san od pre 10 godina, ispovredjivan, to je to

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, kralj said:

Kažu Neda 4 nedelje, Teo ne propušta ništa, a Tobi se uspavao pa će popodne na preglede. 

 

Teo istegnuće zadnje lože

Link to comment

Cory Higgins je bio tema "suskanja" (oko angazmana u Zvezdi) po drustvenim mrezama od Septembra jos uz "informacije" da je ipak realnije da se saceka njegov oporavak, a navodno je to i njegov plan bio, zaleciti se pa onda sredinom sezone naci angazman posle odlaska iz Barselone. 

 

Bilo je i informacija oko zainteresovanosti Virtusa skoro (u vremenu kada ih je napustao Smith) ali je na kraju trener doveo njemu dobro poznato lice iz reprezentacije Letonije kojoj je bio selektor godinama.

 

Edited by Borca
Link to comment

Ma može Higins, izdržaće valjda mesec i po dok se ne vrate Topić i Nedović. Mislim da nam je na toj poziciji u ovom trenutku i bolje tako nešto nego igrač sa većim plafonom i dužim periodom privikavanja.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam poprilicno zadovoljan ako Higins stvarno dodje. Prosle godine je svojerucno izvukao Barsu iz poraza u Pioniru (uz Mirotu iz auta). Valjda nije toliko propao, i valjda nece da izigrava Sabaza

Link to comment

dovodjenje higinsa bi imalo smisla u trenutku kad je top doveden, sada i ne bas..

pri tom pre zvanicne objave, treba sacekati i medicinske preglede, ko zna dal je on uopste i planirao da nastavlja karijeru, em bio povredjen, em 35 godina..

 

s obzirom da cemo mesec dana biti bez topa, neda, da je i teo rovit, trebo nam je bek u prajmu koji moze da gilja full minute..

 

ako potvrde higinsa, treba ocekivati jos jednu peticu na poziciji cetvorke i to je to..

kk ikebana..:fantom:

Link to comment

cuj medicinski pregledi u kkcz. to su verovatno isti oni pregledi™ koje su prosli derik braun i nemanja bjelica

Edited by Nikodije
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

preko svojih izvora iz bugarske, saznajem da ipak nije higins u pitanju..

ne znam ime, samo da ne bude na kraju, bolje da je higins dosao umesto njega.. bumo vidli..:fantom:

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

cuj medicinski pregledi u kkcz. to su verovatno isti oni pregledi™ koje su prosli derik braun i nemanja bjelica


teze se produzava vozacka dozvola

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

preko svojih izvora iz bugarske, saznajem da ipak nije higins u pitanju..

ne znam ime, samo da ne bude na kraju, bolje da je higins dosao umesto njega.. bumo vidli..:fantom:

 

Šeče, ne daju ti mira. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...