Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

53 minutes ago, booyaka said:

Jago i Top su sigurni za sledeću sezonu, treba na svaki način produžiti Gidru, Bolomboja i Hangu, nadam se da će i Teo i Nedara igrati sledeće sezone. Vratiti Kalinu.


Dosta jako sa Kalinom. Legao bi ali bojim se da od toga nema ništa ako im ostane Grimau, Kalina mu je jedan od bitnijih igrača u zadnje vreme. Jago da ostane - nisam siguran da je to do jaja ideja, slažem se da treba konačno zadržati nekakav kostur ekipe ali za visoke ambicije Jago nije odgovor (ako se popuši EL onda nema šta, ok je i on). Ne vidim razlog da Teo ne odigra bar još jednu sezonu, deluje motivisano i fizički izgleda bolje nego što je bilo ko očekivao ruku na srce, Nedović teško da će imati bolju opciju, treba poraditi na Hangi, Gidri i Bolomboju kao ključnim potencijalnim odlascima koji bi trebali da se zadrže (ne znam kakvi su im uopšte ugovori).


Da postoji više od promila šanse da Top ostane bili bi u sjajnoj poziciji za leto - treći plej za rotaciju (Jović bi nam legao ali povrede jbg), dva/tri pozicija, četvorka i petica. Ne pamtim da smo skorije bili u situaciji da tim nadgradimo sa “samo” 4 igrača na leto. No Topov draft i eventualno još jedan odlazak nekog od pomenutih sumnjivaca (Hanga ili Rokas najrealnije) i eto nas na promeni pola tima :violina:

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Vidim Gejbriela hoće da dovedu. Ako Čović radi ovu doselekciju, bolje da ništa nije pitao Drakulu letos. :laugh:

na stranu sto nikog nece dovesti, ali ako nam nesto treba to je 9-i centar u ovoj sezoni:fantom:

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Malo ste se zaneli. Ogromno je pitanje da li će Zvezda igrati EL dogodine. 


Ja sam to pomenuo kao opciju, svejedno ako se zadrži svima vidljiva okosnica tima pa čak i taj Jago, mora se dovesti bar 3 korektna dodatka da bi se nosilo sa Partizanom. Biće naravno jebeno naći kvalitet koji pristaje na EC al jbg nekima to treba da je u opisu posla a ne da se lade jaja svaki dan i čeka kad će Miško da predloži sledećeg dostupnog polovnjaka na uvaljivanje po promo ceni.

  • +1 1
Link to comment

kad ste vec naceli tu temu..

 

za sledecu sezonu jedino su sigurni

jago, lazic nedovic, lazarevic, deda, ilic i luka..

teo ukoliko se odluci za jos jednu sezonu, ostaje bez obzira dal bi bili u el ili ne..

hanga ima ugovor i velika je verovatnoca da bi i on ostao bez obzira bilo el ili ne..

gilespija bi zadrzali ukoliko bi ga hteli..

top gotovo sigurno ne ostaje..

da imamo osiguranu el, gidra bi gotovo sigurno produzio, ovako teska prica, dok bolomboj tesko da bi ostao i da se zna imamo el sledece sezone..

a i pitanje je dal bi i grk ostao ukoliko se ne obezbedi el..

 

 

Link to comment

Mi aba ne mozeno izgubiti ako budemo imali prednost domaceg parketa u finalu. 

 

A sad nastavite da sklapate tim za EC babetine jedne :fantom:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

lako nas rese™ sudije kad mi imamo prednost, u tim slucajevima sledi praznjenje  arene, sto nije bio slucaj kad je partizan imao startnu prednost a ponasenje™ bilo gore nego kad se kod nas praznilo..

tako da ono, morao bi jos jedan kombo bek i cetvorka, pa bi uz prednost domaceg bilo 50-50..:fantom:

  • Tužno 1
Link to comment

Dobra Hangina izjava nakon meča da je ljut što Zvezda nije ovako igrala i protiv Asvela, znači da je momku stalo do rezultata i da nije tu samo da odradi ugovor.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Nije to kod Hange nikad dolazilo u pitanje. 

 

Gleda li neko podcast koji vode dva neka južnjaka - 6.75 range? Iskaču mi redovno na reels i presmešni su, al nešto sam skeptičan spram dugog formata. 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
8 hours ago, Shaq said:

luka objasnio..:fantom:

 

 

 

Baš treba da budiš ok tip da reaguješ ovako i ispoštuještm  legendu.

  • +1 8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...