Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

s obzirom da smo u drugi deo el usli rekreativno, jedine dve zelje su mi bile da useremo partizan i milano, and we did it..

tako da ono, okrecemo se obavezama u aba ligi..:fantom:

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

E, ljudi, ja inače kad vidim Litvanca šutera mislim da tri dana sreće nemam, al ovaj naš je jedno srce veliko i strašno simpatičan dečko.

Živ bio

Nemoj samo da krenes da mu tepas nesto lalala neprilicno. Mi smo casual fans, ne ko neki :/.

Od Litvanskih prokletih sutera najvise ne podnosim onog Milaknisa. Taj je obozavao da se usere protiv nas

Link to comment

Sledeća kući Baskonija pa onda opet jedan metak koji teško izbegavamo,Alba u gostima ,a joj ,biće nerviranja :) 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Pišite Teu još jednu važnu trojku...

 


Jos da sipa jednu iz minusa ili iz neresenog i to je to

Mene raduje sto je Gilespi upotrebljiv na obe strane, mislim da ce biti dobro pojacanje, zdrav i ziv nam bio 

Bolomboj jedva gleda, umoran ko konj :heart: I to sve sa pokrjanim prstom, moze gradjevinska dozvola za gospodina 

  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

s obzirom da smo u drugi deo el usli rekreativno, jedine dve zelje su mi bile da useremo partizan i milano, and we did it..

tako da ono, okrecemo se obavezama u aba ligi..:fantom:

Nepopravljiv do kraja 😂

Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

Nemoj samo da krenes da mu tepas nesto lalala neprilicno. Mi smo casual fans, ne ko neki :/.

Od Litvanskih prokletih sutera najvise ne podnosim onog Milaknisa. Taj je obozavao da se usere protiv nas


Bio je dobar i onaj iz Ritasa sto je posle igrao za Olimpijakos, zaboravio sam mu ime, najbrzi izbacaj koji sam ikada video. Nista drugo ne zna osim da unistava spolja 

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Pa da ima mozga sad bi vec razmisljali o svoj trojici Rokas, Joel i Hanga za sledecu sezonu. Ozbiljno izbalansirani igraci za odbranu/napad.

 

Hanga već ima ugovor na još jednu godinu, Džoelu je navodno ponuđen produžetak ali on hoće da sačeka malo, što vrv znači da se nismo pretrgli. Rokasa definitivno produžiti.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

s obzirom da smo u drugi deo el usli rekreativno, jedine dve zelje su mi bile da useremo partizan i milano, and we did it..

tako da ono, okrecemo se obavezama u aba ligi..:fantom:

 

sad vidim gore u uglu da Prtizan ima dan više odmora na ovu skupoću, igraju šatro duplo kolo utorak - petak. kako montiraju

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...