Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, goofs said:

Igrace Lazic i Lazarevic ABA ligu protiv slabijih ekipa, dok ovi drugi odmaraju. 

 

I 5 tekmi u kupu i kls-u

Link to comment

Otvaramo 5-0 znači  :covid19:

 

Jel se zna prelazi li se u Arenu ili Pionir i ove godine, znam da je bila priča u tom smeru ali ne znam kako se završilo? 

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment

@ducca SK kaze "Večiti rivali će, inače, pet puta biti domaćini u istom kolu evroligaškog takmičenja, što je upola manje nego što je slučaj bio prošle sezone, ali je važna razlika da će sada i Partizan i Crvena zvezda svoje utakmice igrati u “Areni”. Kalendar drugih događaja u najvećoj dvorani na ovim prostorima ne bi trebalo da utiče na utakmice Evrolige, osim u slučaju meča između Crvene zvezde i Albe koji je zakazan za 15. decembar, kada i koncert Miroslava Ilića."

Zvanicno jos uvek niko nije pominjao ni Arenu ni prodaju sezonskih karata.

Edited by cvrlle
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, cvrlle said:

Kalendar drugih događaja u najvećoj dvorani na ovim prostorima ne bi trebalo da utiče na utakmice Evrolige, osim u slučaju meča između Crvene zvezde i Albe koji je zakazan za 15. decembar, kada i koncert Miroslava Ilića."
 

 

Ovo i nije toliko bitno, to gubimo gde god da se igra

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Igrace Lazic i Lazarevic ABA ligu protiv slabijih ekipa, dok ovi drugi odmaraju. 

Igraće ponekad, neće niko imati 0 minuta za sezonu, ali njih dvojica će biti 14-ti i 15-ti igrač iza Davidovca kao 13-tog. A možda zadrže i Kuzmića, neće se baci. 

Link to comment
30 minutes ago, cvrlle said:

@ducca SK kaze "Večiti rivali će, inače, pet puta biti domaćini u istom kolu evroligaškog takmičenja, što je upola manje nego što je slučaj bio prošle sezone, ali je važna razlika da će sada i Partizan i Crvena zvezda svoje utakmice igrati u “Areni”. Kalendar drugih događaja u najvećoj dvorani na ovim prostorima ne bi trebalo da utiče na utakmice Evrolige, osim u slučaju meča između Crvene zvezde i Albe koji je zakazan za 15. decembar, kada i koncert Miroslava Ilića."

Zvanicno jos uvek niko nije pominjao ni Arenu ni prodaju sezonskih karata.

Verovatno cekaju da se stisa euforija oko FK pa da puste mada KK je svojih par godina euforije ispucao sa Radonjom, tad su neretko bili redovi na pumpama za karte, padali serveri, rasprodavana Arena za 10 minita... 

Ili ona cuvena utakmica protiv Galate u Pioniru (kad se vratio Rakoc) kad nas je policija pendrecima terala od hale jer nije moglo da se udje a stotine ljudi sa kartama ostalo napolju i bunilo se. 

Slican slucaj se ponovio kad smo uzeli titulu 2015-e, i tada sam gledao u obliznjem kaficu sa kartom u rukama. 

 

Nisam siguran koliko ce sada biti interesovanje, ako krene dobro verovatno hoce ali ne ocekujem pune Arene, glory hunteri su se zasitili, delije se vecito prenemagaju oko Kk, mnogi ce loviti energiju na LS i za to dati pare. 

 

Link to comment

godinama sam kupovao sezonsku kartu medju prvima, prakticno cim puste krajem juna dok se jos ne zna tim, i u par navrata sam se osecao posteno namagarcen od strane kluba.

prvo 2017, ja potrcim kupim kartu, a zatim usledi potpuna rasprodaja tima. dodje alimpije, nikola jovanovic, radicevic, stefan jankovic, pero veteran, uzasna kosarka cele sezone.

2019. se vratimo u evroligu, ja potrcim da kupim kartu, i kako sam kupio stize notifikacija "filip covic produzio ugovor" i uglavnom losa kosarka te sezone.

posle toga vise im ne dajem pare dok ne vidim tim i trenera i gde ce se igrati jer u pionir vise ne idem. ove godine deluje da su se unormalili. trener ok, arena ok, tim ce biti ok, mada cer nas nervirati vise nego sto sada ocekujemo. ali ajde, moze da se kupi sezonska

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Kod Zvezdinih navijača koji se ne lože aktivno na košarku hajp ne postoji nikad - postoji samo kurčenje kad se ima mnogo jači tim od komšija ili kad se tripujemo da smo bad boys Evrolige a ona bi kao da nas sjebe ali ne može.

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, Heaviside said:

Igraće ponekad, neće niko imati 0 minuta za sezonu, ali njih dvojica će biti 14-ti i 15-ti igrač iza Davidovca kao 13-tog. A možda zadrže i Kuzmića, neće se baci. 


Pa da, ali u ABA ligi kad ides nekom Derbiju u goste, Lazic ce uzeti tih 20-25min, a jedan od ovih jacih ce da presedi.

Sa te strane oba nasa tina su poprilicno privilegovana u odnosu na ostatak EL, jer im je domaca liga livada i nema previse cimanja, samo par kola godisnje. Osim Makabija i mozda Zalgirisa, niko to u ligi nema u toj meri.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...