Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Neda se izgleda povredio još na onom zakucavanju u kontri 1 na 0, kao da je hteo da izdivlja, pa se setio da su ovi njegovi, pa je ispalo nešto između i loše doskočio. umesto da je lepo elegantno položio kako samo on ume

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Jbga da bi ovo bilo uvek "vidljivo" mora ozbiljna tehnička ulaganja da padnu.

Tako da bezveze je da pominjete NFL, neuporedivo je...

 

Ja sam pominjao u kontekstu ubijanja ritma utakmice. Košarka je uprkos prekidima, sport kontinuiteta.

Link to comment
Just now, kralj said:

 

Ja sam pominjao u kontekstu ubijanja ritma utakmice. Košarka je uprkos prekidima, sport kontinuiteta.

Ok onda ja nisam razumeo, ali onda nema uopšte gledanja. I meni je to ok...

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

Neda se izgleda povredio još na onom zakucavanju u kontri 1 na 0, kao da je hteo da izdivlja, pa se setio da su ovi njegovi, pa je ispalo nešto između i loše doskočio. umesto da je lepo elegantno položio kako samo on ume

Ja mislim da je na prodoru posle toga, tu je položio iz zadrške preko čoveka i raspao se posle par sekundi. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, booyaka said:

Ona asistencija Dedi je već sada potez sezone.


Zamisli da Deda nije usuo to, ruke da mu odseces do lakata 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:


Zamisli da Deda nije usuo to, ruke da mu odseces do lakata 

 

 

Tu je dao celog sebe, dva napada kasnije (ili 1), dobio je isto savršen pas, te pade u aut.

 

 

Link to comment
Just now, Ratamahatta said:


Zamisli da Deda nije usuo to, ruke da mu odseces do lakata 

 

Mislim da je vaskolika ciganija u tom trenutku mrmljala sebi u bradu ‘udji samo sad moooolim te!’ :)

  • +1 5
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ok onda ja nisam razumeo, ali onda nema uopšte gledanja. I meni je to ok...

Razumeo si, ja sam se žalio na to što gledaju ko je zadnji pipnuo loptu u gužvi u milimetar a imaju nezadovoljavujući kvalitet i kvantitet kamera i onda sve postaje apsurdno. Treba da smanje broj situacija koje gledaju ako ne mogu da priušte bolju opremu. Mislim, generalno treba da smanje broj situaciju koje gledaju, ovo ubija ritam i uzbuđenje a u malom procentu povećava regularanost jer se na gomili snimaka ništa ne vidi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...