Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Ratamahatta said:

Pa i Teo je na onoj reklami rekao da je Teo Dosic kad je bio nackli od 14 godina. Da nisam video taj klip poverovao bih da je poceo da se brije u vrticu 

 

 

i jedno i drugo se tako kaže tamo odakle oni dolaze, ali mi u Beogradu pričamo drukčije.

  • Haha 2
Link to comment

Pa pola ovih odluka sudije ne vide kao dobro i potvrde prethodnu odluku . Bitno da svaki odmah  sviraju za njih ,velika govna .

Koji je djavo ovom Nedovicu kao baba neka ? 
Spustice razliku ni krivi ni dužni .

Edited by elementary
Link to comment

Ovo mi smrdi da je od Luke ipak aut. Ne znam što igrači generalno insistitaju kod trenera da traže čelendže i troše TO a nisu ni oni sigurni, i to se stalno dešava.

 

I evo, potvrdjena odluka :isuse:

Link to comment

koliko su igrači objektivni, tek sad im sudije ništa neće verovati, kad vide sve ovo za šta se bune

 

za početak treba Sfero da ih odjebe kad ga teraju da traži čelendž, i da im kaže da igraju a ne da sude

  • +1 1
Link to comment

Sinoć na tekmi priča komentator kako je veliki broj čelendža neuspešan, što pokazuje koliko su EL sudije kvalitetne :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Jbt Nedović🥲


Nadam se da se neće ništa prepuštati slučaju i da će Nedovića što pre odvesti u neku kliniku na detaljan pregled, ono ne deluje dobro.

Link to comment

Zao mi je sto necu uspeti nikad da nadjem onaj momenat kad je Lazic uhvatio Hinesa za glavu i vukao misleci da je lopta, protiv CSKA je to bilo :laugh:

Njega ne moze da ugura u kos. jak je Branko k'o konj 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...