Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, Nikodije said:

nece ni lazic :sad:

 

Koliko puta ste to rekli do sada?

 

Kapiten deset minuta za trista soma godišnje, bussiness as usual

Link to comment

Meni se ovo čine kao dobri potpisi, sve nakon Tea (ništa protiv njega, imaće i on šta da ponudi) deluju kao igrači koje je Duško birao. To ste hteli i toliko puta pominjali prošle sezone.

Ima par trpača, ima par čvrstih zadnjih veznih, meso u reketu…kapiram da ni Ivanović nije skroz siguran kako će to da izgleda u najboljem svetlu, ali ima opcije da igra i ovako i onako i umeće da ih iskoristi, dobar je trener.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, April said:

 

Koliko puta ste to rekli do sada?

 

 

pa znam, ali sada ispred sebe ima dva jaka stranca na toj poziciji, to ranije nije bio slucaj

 

Edited by Nikodije
Link to comment

drugo takmičenje više nije toliko bitno, a možda nas i izbace danas na skupštini pa da prebrinemo to i da možemo de se posvetimo obavezama u regularnom delu EL

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, April said:

 

Koliko puta ste to rekli do sada?

 

Kapiten deset minuta za trista soma godišnje, bussiness as usual

Vrati Čoviću 200. Business as usual.

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Čitao sam negde da mu je odlazak na pozajmicu u Megu bio uslov za produžetak ugovora.

Izgleda da jeste. I ja sam pročitao to na više mesta, a i Milos je ovde napisao, čini mi se. 

Ako već nije odlučeno da ove sezone sakuplja minute, onda je to odlična stvar, da godinu dana ima slobodu, minute i potpuno se navikne na seniorsku košarku višeg nivoa od onog u Okk. 

Srećno, momak, i da te slavimo u budućnosti. 

  • +1 5
Link to comment

U zvezdi verovatno ne bi bio ni u 12 tj. ne bi bio sigurno pošto nam je ostalo jedno milion evra za sedmog spoljnog igrača. Nadajmo se odličnoj aba sezoni pa da dogodine igra Evroligu kod nas. Nema šta igrač tog nivoa iskustva da traži u današnjoj Zvezdi.

  • +1 4
Link to comment

Zasto ga nisu prosledili u FMP, valjda je to bratski klub ili postoji bojazan da od silnih amerikanaca koji se razigravaju tamo svake sezone ,nece dobiti adekvatnu sansu ni u FMP-u pa je mali izabrao Megu tj. njegov agent :rolleyes:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...