Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

16 minutes ago, kralj said:

Veoma zanimljiv tajming za nepopularno mišljenje, netom posle izgubljene utakmice u kojoj predmetni subjekt nije nastupao. Posle utakmice uu kojoj je nastupao, si bio pod oblogama, šta li?

 

 

 

Ne, vec vam se igrac povredio, u tom trenutku se nije znalo koliko ozbiljno, a ja sam poznat po tome da ne diram povredjene igrace. Samo tu i tamo izjavim da su retardi, poput Alekse Avramovica. Topic je u toj utakmici koju pominjes prilicno odudarao, i fizicki i po ucinku na terenu, videlo se da nije taj nivo. Krene na ulaz i baci neku frljoku, recimo kao nas kamen o vratu Trifunovic veceras protiv Fenera kad baci nesto sto nije ni floater ni runner ni polaganje, niko ne zna sta je sutnuo. Sto i ne cudi, Topic je mlad, ne moze da fizicki izdrzi tempo koji namece takva utakmica. Uostalom, zbog te povrede i nije igrao danas, zar ne?

 

Inace, glavu gore Nikad Jugosloveni*, ima jos puno da se igra.

 

 

* - a u periodu izmedju dva rata upravo SK Jugosloveni. Sta ti je zivot, uvek uz rezim, a nikad uz njega!

 

 

 

Edited by Filipenko
Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

 

Meni onaj albanski reprezentativac bio gotivniji igrač.

Na koga misliš?

Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Na koga misliš?

 

Dalas Mur. Imao je dobru prangiju, a ovaj Smit je kao neki crni Jaramaz.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Dalas Mur. Imao je dobru prangiju, a ovaj Smit je kao neki crni Jaramaz.

smit je izmislio kosarku za jaramaza i to u oba pravca..

jaramaz odigra dve vezane odlicne partije a protiv zvezda prednost dobije igrac koji je tu nedelju dana.. pametnom dosta..

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

smit je izmislio kosarku za jaramaza i to u oba pravca..

jaramaz odigra dve vezane odlicne partije a protiv zvezda prednost dobije igrac koji je tu nedelju dana.. pametnom dosta..

 

Istina, nama bi Smit dobro došao na ovu količinu želatina koju imamo u bekovskoj liniji. Pa i Jaramaz. Onaj ko je sastavljao ovu spoljnju liniju nije dangubio. 

Link to comment

Ma koji Jaramaz budite ozbiljni. On je u Partizanu da povrati karijeru, što se verovatno neće desiti ove sezone.

Link to comment

Jel bese u filmu “Ko to tamo peva” Bora Stepanović kaže “Sve sam ja ovo već video, i ovu reku i ove ljude i ovaj autobus”.

Odnosi se naravno na sezone Crvene zvezde godinama unazad.

  • +1 3
Link to comment
Quote

 

Već nedeljama unazad navijači Crvene zvezde iščekuju pojačanje na Malom Kalemegdanu. Pisali smo da bi ono trebalo da stigne posle utakmice sa Armanijem u četvrtak, a MaxBet Sport vam sada donosi i ime tog novog igrača.

U pitanju je Venjen Gebrijel, čiji je poslednji angažman bio u filijali Milvoki Baksa, Viskonsin Herdu, u kome je tokom svoje karijere nastupao čak tri puta. Visok je 206 centimetara i pokriva pozicije krilnog centra i centra. Ima 26 godina, a rodom je iz Južnog Sudana, čime će da postane drugi igrač u istoriji Zvezde iz ove države, posle Duopa Rita.

 

 

Sve je pod kontrolom, stize 9. centar od pocetka sezone :fantom:

Link to comment

Kako bih rekao, fali prva dvojka i prva četvorka, sve dok je tako prolazićemo ovako.

 

Čak se i rimuje.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...