Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Mi smo između ova tri meča - Cedevite, Asvela i Olimpije trebali izabrati jedan u koji ćemo ići sa punim sastavom, a ova druga dva odmarati.

Ovako ćemo sva tri izgubiti

  • +1 1
Link to comment

ne trebaju nam pojacanja, sjebace se hemija.. igraci igraju po 30 minuta, primaju od cede 96, od asvela 100.. :thumbsup:

  • Hvala 1
Link to comment

Hemija je bitna. Nemanja i Teo se trude u odbrani.

 

Ah da, Nebojsha leganda.

 

Zamisljam da oba BG tima ne udju u top10 sa ovim budzetima, trenerima i igracima. 

 

😅

 

Bice klanja u ABA..🤑

Link to comment
8 minutes ago, Shaq said:

ne trebaju nam pojacanja, sjebace se hemija.. igraci igraju po 30 minuta, primaju od cede 96, od asvela 100.. :thumbsup:

 

Ovde bi samo pojačanje ranga Kampaca moglo malo da popravi stvar, a Čović nije baš te sreće da ga tako nešto opet usere. A i ne treba, iskreno ne mogu previše da žalim kada njegova skarabudžotina dobije po pičci.

Znao sam da ćemo ovo izgubiti. Sav fokus je bio na derbiju, tu se poginulo Pride milijardu impresija™ na društvenim mrežama, jebeš Asvel.

  • +1 1
Link to comment

nit je topic neki odbrambeni nit donos 20ppg+10apg, al sa njim u 3 utakmice 3 ubedljive pobede, bez njega 2 utakmice 2 raspada i to protiv slabijih timova, slucajnost ili ima nesto i do aure™?!

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Mali je postao svetac pre nego što je i počeo da igra.

 

Pa realno nismo imali takav talenat još od... pa od poslovno- tehničke saradnje sa Čovićem. Najbolje što je on napravio u Železniku u poslednjih 15 godina je Gudura, posle njega Dobrić, posle njega ništa.

Naravno da su ljudi željni nekog domaćeg talenta, pun im je kurac više Branka Lazića.

  • +1 1
Link to comment

Mozda ce moje misljenje biti nepopularno, ali Topic je macka u dzaku. Mozda ispadne odlican, ali on je trenutno marketinska prica koja treba da zamaskira razlaz sa najboljim igracem koji je trebao da bude lider tima. Mozda on bude dobar jednog dana, ali trenutno ne opravdava na terenu toliko poverenje. Svakako danas imate manji potencijal sa njim nego pocetkom sezone sa Nejpirom i trenerom Ivanovicem. Pa sad slobodno prijavljujte moderaciji da obrise ovo.

Link to comment

Veoma zanimljiv tajming za nepopularno mišljenje, netom posle izgubljene utakmice u kojoj predmetni subjekt nije nastupao. Posle utakmice uu kojoj je nastupao, si bio pod oblogama, šta li?

 

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Koga uopšte zabole za Ćokijeve razloge dovođenja ovog ili onog igrača. Do jaja je što Topić došao, svakako mnogo gotivnije od hrvatskog reprezentativca. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Koga uopšte zabole za Ćokijeve razloge dovođenja ovog ili onog igrača. Do jaja je što Topić došao, svakako mnogo gotivnije od hrvatskog reprezentativca. 

 

Meni onaj albanski reprezentativac bio gotivniji igrač.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...