Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Ponovo besmislen potpis gledano koncepcijski. Na spoljnu liniju gde već imaš odbrambeno gledano jednog andersajza Šabaza, čunj Tea i vakuum Nedovića ti dovodiš još i kepeca od 175 cm i 70 kg koji je hodajući mismeč za svakog živog na terenu.

Meni je on najdraže pojačanje do sad. Simonović mi je isto drago što je tu. Šabaz je naravno najbolji igrač od svih njih, kul je što je tu, ali svi znaju šta on donosi i samo je pitanje ko će da mu da najviše para.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Micko8 said:

Do kraja sledece sezone uzima mesto startnog centra Filadelfije.

 

Pre će biti da se za dve godine vrati Zvezdu 😂

Link to comment

kao jure spolja jos jednog, ali to bi onda bas bas bila guzva. cak i bez topica, lazica i lazarevica imamo vec 6 igraca u rotaciji spolja sto je sasvim dovoljno.

Link to comment
Just now, renne said:

Al' igramo dve lige, pa može da rotira k'o Gvardiola

 

to ne postoji, jer u obe lige igraju isti igraci. vec vise puta je dokazano da nam ne treba 16 ljudi u rosteru

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

to ne postoji, jer u obe lige igraju isti igraci. vec vise puta je dokazano da nam ne treba 16 ljudi u rosteru

zaebavam se jebo te

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pa nije 6 dosta, 7 + 5 je klasika, sa tim da svih 7 moraju da budu rutineri dokazani u EL sa platom od najmanje 750 hiljada evra, a idealno je da ne ide ispod milion. Mora tako da bi bili konkurenti, a i dobro je za marketing.

  • +1 2
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Milan na aparatima 

 

Milan je prezadovoljan da drugi najbolji igrač tima prošle sezone u EL neće morati da se muči previše. Vildoza je igrao 5 minuta više u proseku i imao skoro poen manje po meču, po tome kako se priča o obojici, reklo bi se da je Vildoza davao 40 i Nedović 9. Ništa protiv Vildoze naravno...

 

 

  • -1 1
Link to comment

Nema sanse da na dobro izadje ovo bahacenje

Samo me zanima ko ce vise da najebe kad dodje ‘poreska’ i na kom terenu/delu ce prvo da se gradi na Kalisu :/

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...