Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

16 minutes ago, Heaviside said:

Nije svaka povredica zgloba automatska distorzija. Nekad ligamenti i bandaže odrade posao, ne dođe do distorzije nego se samo ligamenti malo nategnu i posle dan-dva možeš da igraš.

 

Šta je Teu niko od nas ne zna i smehotresno je davati prognoze na osnovu YT snimka ulaska u autobus, a tvrdnje da na osnovu toga možeš da proceniš stepen povrede bolje od većine doktora sa celom dijagnostikom jer si i ti, kao i većina nas imao povrede skočnog zgloba, samo pokazuje koliki si diletant nesvestan svoje nesvesti. Taj deo tebi nije dragi @Shaq, meni je sve jasno.

opet izvrces..

deo da znam bolje da procenim od doktora se odnosio na slucajeva sa mnom..

sto se tice tea, i to sam sto puta rekao..

onakav hod znaci da ima otok i bol, sto znaci da je u najboljem slucaju prosao sa istegnucem ligamenata, a najblazi oblik istegnuca zahteva minimum 7 dana mirovanja..

imao sam ja i masu  izvrtanja skocnog zgloba, gde imas otok, al mozes hodati normalno i kad se noga ohladi..

njegovo hod do busa, ukazuje da je u najboljem slucaju prosao sa laganim™ istegnucem, sto opet zahteva minimum 7 dana mirovanja..

 

  • Tužno 1
Link to comment

Nebrojeno puta sam izvrtao zglob, od toga da se vratim u igru posle 15-20 minuta, preko par dana oporavka do dva meseca, i niko sem doktora ne može znati koji je stepen povrede Tea, videćemo koliko večeras da li će ili neće biti u stanju da igra.

Sve ostalo je prazna priča.

Link to comment

Ne znam sto je tesko reci - pogresio sam... Ja onako idem iz kafane kako je on izasao sa utkamice... A vrlo je moguce da i on ide tako iz kafane :D

 

Ja sam posle svakog PPP fudbala dolazio kuci ko sa ratista. Zena mislila da necu nikad da prohodam. Ja uredno sledece vece opet igram termin.,..

 

Skroz su ok i filozofije i teorije, ali sustina je da valjda jedino taj Teo zna kako mu je noga i dal moze ili ne moze. Svi smo mi izvrtali noge i imamo ovakva ili onakva iskustva. Najvaznije je da on bude ok i da moze veceras da igra kako zna i ume. 

 

 

Edited by adasevic
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Imamo najbolju sansu za prikljucak za plejin do sad

Gubimo ovo

Naravno da gubimo, nemoj se lozimo uopste. -16 poluvreme

Link to comment

Ove je proletos skolovao Kuzmic, koji je igrao jer su zaboravili neciji dres (Hasanmartin?) u Beogradu ili tako nesto

 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...