Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Predlažeš rahmetli Voltersa, on bukvalno ne poznaje ništa van Radonjinog sistema, znači jedina opcija za njega je Booyogčekmeče™ ili gde ga je već Miško zaposlio.

@Shaq

Edited by Nikodije
Link to comment

Radonjin i Alimpijev klub se fuzionišu i apliciraju za El licencu, kakav trust mozgova će imati na jednom mestu

Link to comment
18 minutes ago, Moća said:

Jel igra Mitrovic veceras?

teo, jago, lazic i mitrovic su q, odlucice pred sam mec ko ce igrati..

  • +1 1
Link to comment

Jago i Lazić će sigurno igrati, a Teo samo ako bude morao, Luka verovatno neće, a sva četvorica vrv će igrati protiv Armanija.

Link to comment

sta znaci to ako bude morao?

pa nismo sa zdravim teom, jagom i lazicem dobili cedevitu, a kao za asvel nema potrebe da ulazi teo?

asvel je kuci druga prica u odnosu na gostovanja gde dodju skinutih gaca, i da su svi zdravi bila bi problematika dobiti ih, a kamoli sad kad imamo 4 rovita™ i fakticki ni jednog zdravog pleja..:fantom:

Link to comment

Znači u zavisnosti od toga kako se bude kretao rezultat. Ako se napravi razlika dovoljna da može da se održava celu utakmicu uz manje padove, onda ili neće ili će minimalno igrati.

Link to comment

ne znam samo kako je moguce da bude u sastavu ove nedelje kada je u subotu jedva usao u autobus, a to je minimum 7 dana pauze, verovatno mnogo duze :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, Heaviside said:

ne znam samo kako je moguce da bude u sastavu ove nedelje kada je u subotu jedva usao u autobus, a to je minimum 7 dana pauze, verovatno mnogo duze :fantom:

sto se pravis pametan kad nemas pojma o problematici slucaja?!

 

prva stvar, niko srecniji od mene da teou nije nista i da danas useremo asvel sa 12 razlike.

to sto se ti i jos par pojedinaca tripujete da ja prizeljkujem poraze, povrede i tome slicno, to je vas problem sa glavom.

 

druga stvar, pricas sa nekim ko je izvrtao oba skocna zgloba preko 10 puta, od obicne distorzije do kidanja vrha lateralnog maleolusa, tako da i bez snimka znam bolje nazalost od vecina doktora(koji su i uz snimak masili pravo stanje)..

 

trece, kao sto vec rekoh, najlaganija distorzija(dakle niko nije ni spominjao kidanje ligamenata i stepen kidanja), je minimum 7 dana mirovanja..

 

cetvrto, teo je juce presedeo ceo trening.. ne znamo stepen povrede, al sve i da je u pitanju najblaza moguca distorzija, on bi teoretski  mogao da igra danas uz bandaziranje i blokadu, ali to samo produzuje period oporavka uz potencijalni rizik da se povreda pogorsa..

 

peto, koji deo ti i dalje nije jasan?:fantom:

Link to comment

Ja sam za 25 godina igranja košarke tridesetak puta izvrtao zglob, nešto više na desnoj nego na levoj nozi i DOSLOVNO ni jednom se nisam zalečio za manje od desetak dana, a modro, zeleno i crno se vuklo bogami i po čitav mesec.

 

Tako da NE POSTOJI regeneracija koja je brža, može samo na silu, bandaže i blokade i to je čitava mudrost. I to pod uslovom da je lakše uganuće.

  • +1 2
Link to comment

Nije svaka povredica zgloba automatska distorzija. Nekad ligamenti i bandaže odrade posao, ne dođe do distorzije nego se samo ligamenti malo nategnu i posle dan-dva možeš da igraš.

 

Šta je Teu niko od nas ne zna i smehotresno je davati prognoze na osnovu YT snimka ulaska u autobus, a tvrdnje da na osnovu toga možeš da proceniš stepen povrede bolje od većine doktora sa celom dijagnostikom jer si i ti, kao i većina nas imao povrede skočnog zgloba, samo pokazuje koliki si diletant nesvestan svoje nesvesti. Taj deo tebi nije dragi @Shaq, meni je sve jasno.

  • +1 3
Link to comment

Zavisi od stepena izvrtanja nekad je dovoljno da se samo rahoda, nekad treba mirovanje i osnovna terapija, led, gelovi, nekad ozbiljniji tretman.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...