Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

16 hours ago, Heaviside said:

Ja mislim da će da proba da igra na “silu” i da će to loše da izgleda

 

Što se Asvela tiče, ako nisam nešto pomešao pomoćnik je promovisan u prvog trenera tako da mislim da neće biti tipične ekstra energije karakteristične za promenu trenera, a i da bude i dalje su kesa od ekipe i možemo da ih dobijemo i bez Tea i Topa i tako preživimo ovo duplo kolo dok se Teo ne oporavi. Nadam se da razmišljaju da dovedu nekog beka, makar nekog krša na ugovor od dva meseca da igra ABA.

Taj Asvel je sa Pocekom "koga niko ne voli" bio pre tri kola na jednu loptu da pobedi Real a u prošlom kolu su prilično ubedljivo dobili Žalgiris sa 14 razlike. Bez Tea ne bih rekao ni da ste favoriti... 

  • +1 5
Link to comment

Napisao sam da možemo da ih dobijemo i bez Tea, ne da dobijamo sigurno ili da smo favoriti bez njega. Evroliga, gostovanje, ne može biti lako sve i da smo kompletni, ali nije ni nemoguća misija.

Link to comment
16 minutes ago, arheolog1981 said:

Taj Asvel je sa Pocekom "koga niko ne voli" bio pre tri kola na jednu loptu da pobedi Real a u prošlom kolu su prilično ubedljivo dobili Žalgiris sa 14 razlike. Bez Tea ne bih rekao ni da ste favoriti... 

 

Jel to isti Asvel koji je izgubio glat od Partizana, kojeg smo mi razdelili na sitne delove :D

 

Poceko je trazio da se dva igraca izbace, ali je rukovodstvo odlucilo da je lakse njega izbaciti, to je prica ukratko. Mi kada smo favoriti obicno izneverimo, a dobijemo kada niko ne ocekuje. Kada se povredio Mitrovic je bio smak sveta, a mi dobismo dve razedom bez Mitra. Bitno je da iz sledece dve, uzmemo jednu, da li Asvelu ili Milano, nebitno...

Link to comment

Izjava trenera pred put na duplo kolo u Evroligi

 

"Imamo dvojicu-trojicu košarkaša koji vuku male probleme. Posle treninga ćemo videti kakva je situacija, kada budu trenirali s kontaktom, još ne znamo. Mislim da će svi putovati, pošto direktno idemo i za Milano – fizioterapeuti su s nama, da pokušamo da spremimo igrače: ako ne za utorak, onda za četvrtak", rekao je Sferopulos.

  • Hvala 1
Link to comment
32 minutes ago, Nikodije said:

 

preterano se kuka po tviterima i forumima za pojacanjima, navijaci traze nova lica zato sto im je to zanimljivo, ne zato sto gledaju realne potrebe tima i da li uopste ima neko da se dovede.

mi imamo pun roster sa 14 ljudi i to je dovoljno. ako se jedan igrac povredio i nece ga biti mesec dana to ne znaci da je lako i moguce istog trenutka naci zamenu, pa onda taj treba da se uklapa, pride ovaj sto je povredjen vratice se za mesec dana.

ako imamo probleme u selekciji, oni poticu iz letnjih meseci, kada gm vrti kataloge i kada se inicijalno sklapa nakaradan roster, to sto u januaru ne mogu ili nece da dovedu pojacanje po zelji cigana nije toliki problem.

Eventualno može da se kritikuje to što nisu našli četvorku za pare koje su planirali za Šabaza, a i to čisto kvaliteta radi a ne zbog dužine rostera. Bekova smo dolaskom Topića imali dovoljno iako bi nam jedan vrhunski defanzivac bolje legao umesto Nedovića ili Jaga, ali to su koncepijske greške koje su pravljenje ovog i prethodnog leta. Bacio sam pogled na vox, kukaju kao da imamo trojicu seniora u rosteru, ne mogu da veruju da uprava dopušta da igrači prolaze kroz ovo jer nisu doveli beka za Olimpiju, nepuna dva dana nakon povrede Topića. 

 

Raspored je jednostavno nedopustivo gust i svima se povređuju igrači, ali opet niko nema roster od 20 evroligaških igrača niti dovodi nove igrače posle svake povrede. Milanu fale četvorica, Panati se u domaćem prvenstvu između dve duple nedelje povrediše Vildoza i Lesor, nama lakše Teo uz probleme Jaga, Partizanu fale trojica…

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Eventualno može da se kritikuje to što nisu našli četvorku za pare koje su planirali za Šabaza, a i to čisto kvaliteta radi a ne zbog dužine rostera. Bekova smo dolaskom Topića imali dovoljno iako bi nam jedan vrhunski defanzivac bolje legao umesto Nedovića ili Jaga, ali to su koncepijske greške koje su pravljenje ovog i prethodnog leta. Bacio sam pogled na vox, kukaju kao da imamo trojicu seniora u rosteru, ne mogu da veruju da uprava dopušta da igrači prolaze kroz ovo jer nisu doveli beka za Olimpiju, nepuna dva dana nakon povrede Topića. 

 

Raspored je jednostavno nedopustivo gust i svima se povređuju igrači, ali opet niko nema roster od 20 evroligaških igrača niti dovodi nove igrače posle svake povrede. Milanu fale četvorica, Panati se u domaćem prvenstvu između dve duple nedelje povrediše Vildoza i Lesor, nama lakše Teo uz probleme Jaga, Partizanu fale trojica…

 

cetvorka svakako fali, ali nisam siguran gde ga udenuti. i sada imas pet visokih, a nijedan nije junior da bi se zadovoljio sedenjem na klupi, vec su to sve iskusni igraci. eventualno ako otpuste nekog (recimo tobija), pa da dovedu pojacanje.

uzgred, deluje da se ide ka tome da gidra bude 3/4 igrac, ne cista trojka, sto pozdravljam. treba razmisljati kreativno sa onim sto imas,

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma nek se Deda suši, ko ga jebe. Otišli su Kuzmić i Simonović, došao samo Fredi. Ne bih imao ništa protiv ni da dođe četvorka umesto Tobija koga verovatno pokašavaju da uvale negde ali ne uspevaju. Verovatno su mu dali neki debilno dobar ugovor.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...