Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

59 minutes ago, *edited by mod said:

Super je ovo. Sledeće godine da uvedu na jednoj utakmici ali bez da kažu igračima. Jer verovatno drugačije izgleda. Čak ih i ovde par puta upozoravaju da paze zbog kamera :D


biće dobro ako se ne budu sluzili tim kamerama retroaktivno. da podele koju kaznu zbog vređanja :)

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Ja mislim da će da proba da igra na “silu” i da će to loše da izgleda

 

Što se Asvela tiče, ako nisam nešto pomešao pomoćnik je promovisan u prvog trenera tako da mislim da neće biti tipične ekstra energije karakteristične za promenu trenera, a i da bude i dalje su kesa od ekipe i možemo da ih dobijemo i bez Tea i Topa i tako preživimo ovo duplo kolo dok se Teo ne oporavi. Nadam se da razmišljaju da dovedu nekog beka, makar nekog krša na ugovor od dva meseca da igra ABA.

 

Jel Eksum beše došao u Barsu inicijalno na tromesečni ugovor?

 

Mnogo smo loši bez ove dvojice, plus je Jago rovit, plus bi Teova pauza projektovala dodati napor na Nedaru, a on je ionako već ispunio broj zdravih dana u sezoni.

Moraju pod hitno taj kratkoročni ugovor negde da nađu.

Link to comment

Gubimo Asvel i Armani, sledecih 5 tekmi nakon toga peremo sve i cekamo rasplet s 13-13 i zajebanim rasporedom na kraju, smemo jos max 1 tekmu da izduvamo kod kuce



 

Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

Što se Asvela tiče, ako nisam nešto pomešao pomoćnik je promovisan u prvog trenera tako da mislim da neće biti tipične ekstra energije karakteristične za promenu trenera, a i da bude i dalje su kesa od ekipe i možemo da ih dobijemo i bez Tea i Topa i tako preživimo ovo duplo kolo dok se Teo ne oporavi. Nadam se da razmišljaju da dovedu nekog beka, makar nekog krša na ugovor od dva meseca da igra ABA.


Tako je, s tim što ovde možda bude malog napretka jer izgleda niko u ekipi nije podnosio Poceka. No obično timovi koje vode pomoćnici postanu indijanština jer trener nema autoritet, mogu da gaze četvrtinu-dve, ali bez discipline ume da se raspadne sve.

  • +1 2
Link to comment

Mi smo prosle godine izgubili od najgoreg Panatinaikosa u istoriji, sa sve Kampacom, tako sto se povampirio Met Tomas. Gubili smo i od (tada) raspalog Bajerna. Sada idemo ovima sa jednim zdravim plejmejkerom (ako su Jaga samo grcevi hvatali), a u ovom suludom ritmu utakmica su mnogo vece sanse za kiks.

 

Inace pauza je u francuskom prvenstvu do sredine januara, oni su dosta odmorniji.

Link to comment

Uzeli smo ove sezone Albu kod kuce i Fener u gostima, nisam mislio da cu ikada (ponovo) doziveti

 

Link to comment

Zasto smo ovaj put odustali od cuvene opcije odlaganja utakmica aba lige kad nam se ište.
Zar se to nije koristilo od strane Zvezde i  Partizana prosle godine? 
Il sam pomesao sa fudbalom? :blush:

Link to comment

Uveli su dosta stroziji raspored ove godine. Npr nema odlaganja ABA zbog EL osim ako tim ne ode na F4 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, *edited by mod said:

Uveli su dosta stroziji raspored ove godine. Npr nema odlaganja ABA zbog EL osim ako tim ne ode na F4 

Ma, ispravno je to, ako su poostrili, al je ova nedelja stvarno suludost za euro uslove. Utorak-utorak 4 utakmice i sve su bitne, nema bas prostora za tankovanje.

Link to comment

Čoksu se sprema svilen gajtan, čini sve što je u njegovoj moći da razjebe što se razjebati može.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...