Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)
1 hour ago, Shaq said:

vidi se dae kevin poprimio partizanske manire, nadrkan i pre utakmice pa se nije pozdravio sa lazicem nakon razgovora sa sudijama.. verovatno mu opet upao pesak u vaginu.. :fantom:

 

javili mu da moraju da izgube zbog MTS-a, pa je zato nadrkan

Edited by Ros
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

I dalje niko nista oko Tea, mozda nece da kvare praznik ljudima

vec sam kazao,  to sto hevisajd glumi drvenog advokata covicu to je druga stvar..

covek je izvrnuo zglob, ne treba ti nikakav snimak da bi znao da i kod najslabije distorzije, treba mirovanje 7 dana..

a onaj povratak na teren je bio debilan i samo je mogao da pogorsa stanje...

 

tea otpisite, pravo je pitanje sta je sa jagom i dal ce bar on moci da igra..

Edited by Shaq
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, Ros said:

kako je ovaj snimak dobar :D

 

 

 

Super je ovo. Sledeće godine da uvedu na jednoj utakmici ali bez da kažu igračima. Jer verovatno drugačije izgleda. Čak ih i ovde par puta upozoravaju da paze zbog kamera :D

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Shaq said:

vec sam kazao,  to sto hevisajd glumi drvenog advokata covicu to je druga stvar..

covek je izvrnuo zglob, ne treba ti nikakav snimak da bi znao da i kod najslabije distorzije, treba mirovanje 7 dana..

a onaj povratak na teren je bio debilan i samo je mogao da pogorsa stanje...

 

tea otpisite, pravo je pitanje sta je sa jagom i dal ce bar on moci da igra..

Izvrne se zglob, ne znaci da je distorzija. Zaboli uzasno, nekad otekne zglob odmah, nekad nastavis basket za 5 minuta.
Jbga, ovde samo ti znas bez ikakve potvrde da je istegao ligamente i da mora da miruje.
Javice koliko sutra.

  • +1 6
Link to comment
44 minutes ago, Shaq said:

vec sam kazao,  to sto hevisajd glumi drvenog advokata covicu to je druga stvar..

covek je izvrnuo zglob, ne treba ti nikakav snimak da bi znao da i kod najslabije distorzije, treba mirovanje 7 dana..

a onaj povratak na teren je bio debilan i samo je mogao da pogorsa stanje...

 

tea otpisite, pravo je pitanje sta je sa jagom i dal ce bar on moci da igra..

Ne mora da znači da ima distorziju, ali ko zna, možda i bude pauza od 7-10 dana. Sa Čovićem to nikakve veze nema. Imamo trojicu plejmejkera i dvojica se povredila u periodu od 2 dana. 

Link to comment

da je nešto ozbiljnije to bi odmah objavili, ovako očekuju da ga povrate za ova dva-tri dana

 

bilo nešto na basketballsphere al sad ne mogu da nađem

 

na onom snimku kako ulazi u autobus ne izgleda da će propustiti asvel, eventualno sa minutažom iz ljubljane ako ih prelomite na vreme

  • +1 1
Link to comment

Kog god stepena da je distorzija, posle dva dana oštećenje nije zalečeno i zglob je u najmanju ruku ranjiviji nego obično. 

 

Šteta. Taman je ušao u razuman ritam potrošnje, povredi se Top, pa sad ovo. 

Link to comment

Videcemo, ja mislim da nece igrati. I uzasno se plasim utakmice u utorak. Promenili su trenera, dosao im onaj Tomas sto nas je trpao gde god nas je video. A moraju i oni nekog da pobede.

 

Meni samo nije jasna Rokasova minutaza juce. 35 minuta? A tu Lazarevic i Deda, kakvi god da su.

Link to comment

Ja mislim da će da proba da igra na “silu” i da će to loše da izgleda

 

Što se Asvela tiče, ako nisam nešto pomešao pomoćnik je promovisan u prvog trenera tako da mislim da neće biti tipične ekstra energije karakteristične za promenu trenera, a i da bude i dalje su kesa od ekipe i možemo da ih dobijemo i bez Tea i Topa i tako preživimo ovo duplo kolo dok se Teo ne oporavi. Nadam se da razmišljaju da dovedu nekog beka, makar nekog krša na ugovor od dva meseca da igra ABA.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...