Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Ted said:

u problemu ste, sad mi imamo više igrača koji znaju Marš na Drinu

Mvp finala bundeslige, 24 godine, ugovor na 3 godine. ima sve preduslove da nauči marš na drinu. Me like it.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Leti na sve strane. Nisam ga posebno zagledao, al jurca, srlja, sve se vrti oko njega dok je u igri, imao je i dobrih poteza i grešaka na sve strane. Totalna divljina, ali jbg, i do letnje lige je. 

 

Ti turbo midžeti su zabavni za gledanje, kul mi je što Duško hoće da rizikuje sa ovim. Npr krojač Radonja je prvo uzimao mere, pa tek onda uzimao u obzir igrača ako zadovoljava po dimenzijama. Šta fali da se uzme midžet ako je jak, skočan i brz. 

Link to comment

Ludi Coki  dobio insiraciju od LSD-a pa opet sastavio Zikinu sarenicu od ekipe koja ce opet da se blamira u Evropi iako su milioni stuceni u nju .

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

Moze li da zakuca?

 

@Nikodije

 

Ne znam. Gledao sam ga protiv Budućnosti, ako se dobro sećam tu se ispromašivao, mada na nivou sezone nema loše procente.

  • +1 1
Link to comment

Ponovo besmislen potpis gledano koncepcijski. Na spoljnu liniju gde već imaš odbrambeno gledano jednog andersajza Šabaza, čunj Tea i vakuum Nedovića ti dovodiš još i kepeca od 175 cm i 70 kg koji je hodajući mismeč za svakog živog na terenu.

  • Haha 1
Link to comment

Tačno, ali na odbranu se definitivno nećemo mnogo obazirati... prvu liniju će da nam probijaju pogledom, pa šta ovi u reketu pokrpe... 

  • Tužno 1
Link to comment
12 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ponovo besmislen potpis gledano koncepcijski. Na spoljnu liniju gde već imaš odbrambeno gledano jednog andersajza Šabaza, čunj Tea i vakuum Nedovića ti dovodiš još i kepeca od 175 cm i 70 kg koji je hodajući mismeč za svakog živog na terenu.

 

Kepec Skuni Pen je bio najbolji Zvezdin defanzivac na spoljnim pozicijama ikad.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...