Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

E nekako nama uvijek bude čašu meda nikad ne popi a da je čašom žuči ne zagorča.  Taman se nazirao format ekipe za veće domete a povrede uzimaju svoj danak i to glupe a zajebane povrede. 

  • +1 1
Link to comment

sad mi iskocio pocetak pred asvel, u startnoj petorci trojica od pet vise nisu u klubu(kuzmic, simon, pacov)..

naravucenija, mi imamo fenomenalne rezultate koliko sami sebe sabotiramo, a jos uz to imamo i ovolike malere sa povredama..

Link to comment
28 minutes ago, booyaka said:

Šabaz i Simonović su odigrali odlično tu utakmicu.

jedinu, kad je u pitanju EL

Link to comment
31 minutes ago, armor said:

jedinu, kad je u pitanju EL

 

Nije tacno jbg. Sabaz je bio dobar u derbiju i u Bolonji

Link to comment
11 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Do kada se mogu dovoditi igraci sa pravom nastupa u el?


Sedmi februar je poslednji dan za registraciju. Od 17og kola mogu da prelaze igrači iz jednog u drugi EL tim, pre toga su mogli samo novi igrači da se registruju

Edited by Heaviside
  • Hvala 1
Link to comment

Samo da sa danom zakasnjenja zbog banovanja od strane tzv. moderacije cestitam pobedu. Neverovatna igra vasih bekova, Topic vam je marketinski projekat da vam zamaze oci sto je zapalio igrac od koga se ocekivalo da bude glavni igrac i nosilac, odrzali ste nam predavanje iz pikenrola ("laki, vidi, preuzimanje"). Sve u svemu vise nego zasluzena pobeda, najgore izdanje Partizana koje sam gledao ohoho unazad (u jakoj utakmici, naravno). Steta sto niste hteli da se zrtvujete za kosarku i pomognete nam u borbi za plejof kad vi vec tesko mozete do tamo, ali sta da se radi, nekome Srbija jeste najbitnija, nekome nije.

Link to comment
5 hours ago, Heaviside said:

Uostalom, tu je snimak tako da je sasvim jasno kako je došlo povrede. 

 

Gde ima da se pogleda Topićeva povreda?

Link to comment

Kanda su sklonili, ne mogu nigde da nađem. Ovaj EL komentator je nešto izdivljao kako ga je Panter isfintirao, ali nisu pustili nijedan replay

Link to comment
19 minutes ago, MiddleClass said:

 

Nije tacno jbg. Sabaz je bio dobar u derbiju i u Bolonji

Ver0vatn0 sam(mal0) pristrasan, 0g0rcen,......, d0puni p0 naah0dzenju, m0mak je bi0 never0vatn0 iritantan, barem meni

  • +1 1
Link to comment

Još utisaka sa derbija, na KZŠ ne znam koji novinar postavi pitanje Zocu  "da li Vas je Sferopulos izje..(bao) 😁 sa Gilespijem.." hoće jezik pravo  al' se brzo izvadi "da li Vas je možda iznenadio..."

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...