Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Lord Stef said:

 

E da, jos jednom jebali ih stikeri, skoro sam pizdeo na nasoj utakmici zbog toga, PJ zbog toga nije zavrsio utakmicu mada srecom izbegao je tesku povredu, a i njihov jedan zamalo se polomi u kontri. 

Na sta mislite kad kazete stikeri? Ovaj svetliji deo unutar trojke? Vidim da je jedina reklama ovsj meridijan na bacanju, a Topic se cini mi se povredio tu dole desno iz ugla kamere, gde nema reklama.

Link to comment

Pa sad ne znam gde se tacno nalaze, ali znam da ih na razlicitim terenima ima i sa strane, par puta sam video kad se da pas o parket lopta jednostavno ode peske, prokliza i dobije ubrzanje. A za ovu utakmicu Partizana koju sam pominjao (valjda protiv Zadra bese) bilo ih je tu u reketu.

Link to comment

ABA liga nije neobavezna košarka i Topić se ni tamo defitivno nije štedeo, a nije ni rendom lik u pitanju nego ima oca trenera i bivšeg vrhunskog igrača, najboljeg menadžera Evrope i sasvim izvesno i kontakte i savete iz NBA timova koji žele da ga pokupe na draftu. Ne postoji šansa da bi igrao da nije fizički spreman. Uostalom, tu je snimak tako da je sasvim jasno kako je došlo povrede. 

  • +1 3
Link to comment

Baš bedak. Neće on pre marta. 

 

Što je najgore, sad će da dovedu nekog beka sa polusezonom karijere u rukama. Vazda sa ovim klubom rolerkoster. 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

ABA liga nije neobavezna košarka i Topić se ni tamo defitivno nije štedeo, a nije ni rendom lik u pitanju nego ima oca trenera i bivšeg vrhunskog igrača, najboljeg menadžera Evrope i sasvim izvesno i kontakte i savete iz NBA timova koji žele da ga pokupe na draftu. Ne postoji šansa da bi igrao da nije fizički spreman. Uostalom, tu je snimak tako da je sasvim jasno kako je došlo povrede. 

 

Ma budalaštine. Školski su ga uvodili u tim, dozirali dok se ne navikne. Ovakvu povredu je mogao da doživi i da je sam u dvorani. 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Znači igraćemo 10ak utakmica u EL i još toliko u ABA sa ukupno 4 igrača na bekovskim pozicijama, od toga dva penzionera, baštenskim patuljkom i pahuljicom.

 

To je opet bolje od četvorke gde... pa nemamo nikog, osim ok jednog undeada na kome nekromansija radi samo mesec dana godišnje.

Link to comment
6 minutes ago, Shaq said:

koja sprdacina od kluba cak ni ne fejkuju da traze beka..:isuse:

Daj brate, doveli su beka koji se povredio pre manje od 24 sata :D 

 

mislim da će morati nekoga da dovedu pošto sa ovom rasporedom i rosterom se samo čeka kada će nedović i teo da ss povrede. Taj neko će verovatno da bude bezveznjak sa kojim neće znati šta da rade kada se oporavi Topić. Kako nas je ukanalio mrtvi Nejpir…
 

Aj bar se Mitar i Bolomboj verovatno vraćaju za Asvel. 

Link to comment
25 minutes ago, MeanM@ said:

Ja sam rekao krajnje konkretno da je decko dosao sa neobaveznih 25 minuta na dva puta po 20+ min ludackog ritma. Desilo se sto se desilo, delom splet okolnosti, delom njegovo mozda pojacano cimanje da pokaze da moze, sto je krajnje ocekivano.
I na sve to konstatacija da je samo neko od struke i iskustva mogao to da anticipira i mozda spreci, ali ne, ovde odma ide odokativni pljuc i podela na strucnjake i nemače pojma.
Obrni okreni, decko se povredio i pauzira mesec dana, sad ti biraj do koga je i cega, s razlogom ili slucajno. Ja stojim pri tome da je nesto izmedju i da je mozda moglo da se izbegne.

A ispostavlja se da ce nam decko nedostajati, jer i ovako mlad je upgrade za nasu timsku igru.

 

 

Ali nije to niko mogao ni da predvidi niti da anticipira. Dakle, ako je nezgodno stao i uvrnuo koleno, što je momentalna i spontana kretnja i nema nikakve veze sa opterećenošću, kako to da se spreči, osim da neko zaustavi vreme i kaže e pazi sad, sledeći korak ti je povreda. 

 

U 2 utakmice dečko je odigrao 30 minuta ili 15 po utakmici. Kako to da se izvede u praksi, da igra 10? Kako uostalom možeš da znaš gde je granica, toliko je faktora, od njegovog tela i konstitucije do kondicije i sl, nema dečko 12 godina, ima 18, telo mu puca od spremnosti. 

 

Ponavljam, da je igrao mnogo minuta pa ajde, kukati za 15 minuta po utakmici, dajte se uozbiljiti. 

 

Vidim da je trend da se poliva po klubu, ali evo još 2, 3 pobede i ti najveći hejteri će postati najveći fanovi, nemam dileme. 

 

Daleko da nema šta da se kritikuje, ali preteruje se, kao i uvek, uostalom.

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

povrede se desavaju pa se desavaju, nama ocigledno cesce, al strateski gledano zar je neko stvarno mislio da ce junior koji je igrao rekreativno po jednu utakmicu moci da pegla 2-3 el utakmice nedeljno, a uz njega i teo od 36 godina..

 

Ti kao da samo čekaš da se nešto loše desi kako bi mogao da mračiš, u fazonu to se moglo znati :isuse:

 

Nije znao Milenko, nije znao Nikola, nije očekivao menadžment ili znao Čović... Ali ti si kao znao, svaka čast...

 

A jel si takodje znao da ćemo bez Mitra dobiti ove dve tekme, ili da će Gilespi da pokida?  Naravno da nisi, kao sto i ovo drugo nisi mogao, posle bitke je lako biti general...

Link to comment
1 minute ago, assignment said:

Ti kao da samo čekaš da se nešto loše desi kako bi mogao da mračiš, u fazonu to se moglo znati :isuse:

 

Nije jedini. 

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

Ali nije to niko mogao ni da predvidi niti da anticipira. Dakle, ako je nezgodno stao i uvrnuo koleno, što je momentalna i spontana kretnja i nema nikakve veze sa opterećenošću, kako to da se spreči, osim da neko zaustavi vreme i kaže e pazi sad, sledeći korak ti je povreda. 

 

U 2 utakmice dečko je odigrao 30 minuta ili 15 po utakmici. Kako to da se izvede u praksi, da igra 10? Kako uostalom možeš da znaš gde je granica, toliko je faktora, od njegovog tela i konstitucije do kondicije i sl, nema dečko 12 godina, ima 18, telo mu puca od spremnosti. 

 

Ponavljam, da je igrao mnogo minuta pa ajde, kukati za 15 minuta po utakmici, dajte se uozbiljiti. 

 

Vidim da je trend da se poliva po klubu, ali evo još 2, 3 pobede i ti najveći hejteri će postati najveći fanovi, nemam dileme. 

 

Daleko da nema šta da se kritikuje, ali preteruje se, kao i uvek, uostalom.

Ma ne insistiram da se po svaku cenu kritikuje iko u ovom slucaju, prosto neko ko je profesionalac sportske medicine mora da bude svestan ovog rizika. A u ovom slucaju, jbg, sranje se desilo.
Igrao je 19 min protiv Fenera, ovde 12 do povrede, u Aba cak i vise. Al aj, nebitno.
Na kraju krajeva, vise sam se osvrnuo na to sto imam utisak da je odmah ubacen 100% u igru jer smo suplji na 1 i 2 da drzimo ritam koji EL zahteva, a upitno koliko je spreman za taj napor. Ima razlike 12/18 godina, al ima jbg i razlike izmedju 18 i 25.
Slazem se da se desavaju ovakve stvari bez konkretne krivice, jbg, idemo dalje. Samo da se oporavi lepo klinac.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Poenta je da nije minutaža presudila da se dečko povredi, i ako može da se završi više sa ovom besmislenom raspravom.

  • +1 4
Link to comment
46 minutes ago, booyaka said:

Poenta je da nije minutaža presudila da se dečko povredi, i ako može da se završi više sa ovom besmislenom raspravom.

Kakva minutaža, ono je moglo da mu se desi i dok šeta ako je sudeći po snimku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...