Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, MeanM@ said:

Jbt, bezazleni kontakt. Uzas. 
Ovo sto Shagula veli, med tim mora da bude svestan ovih rizika i da ne ubacuje bilo kog igraca u tri puta veci napor tek tako. Ozbiljan kiks ako je tacno ovo

Prvo se kukalo što ne igra srpska mladost, a kada je počela da igra što je igrala. Pa jbte.

Ovo je nešto što se dešava svim timovima, zato se i pravi roster od 14,15,16 igrača.

Verovatno će se potražiti igrač na tržištu na poziciji 1/2 ako je istina da će oporavak biti dug, samo ne treba brzati, evo komšije su se ispalile sa dovođenjem ovog Smita.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Prvo se kukalo što ne igra srpska mladost, a kada je počela da igra što je igrala. Pa jbte.

Ovo je nešto što se dešava svim timovima, zato se i pravi roster od 14,15,16 igrača.

Verovatno će se potražiti igrač na tržištu na poziciji 1/2 ako je istina da će oporavak biti dug, samo ne treba brzati, evo komšije su se ispalile sa dovođenjem ovog Smita.

po cemu su se ispalili?

provereni el bek sa 10ppg i solidnom odbranom.. 

i to im je cetvrti plej..

mi smo imali tri, jednog od 36 godina, jednog od 18 i jednog midzeta iz brazila..

a sad smo ostali i bez tog od 18 godina..

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Prvo se kukalo što ne igra srpska mladost, a kada je počela da igra što je igrala. Pa jbte.

Ovo je nešto što se dešava svim timovima, zato se i pravi roster od 14,15,16 igrača.

Verovatno će se potražiti igrač na tržištu na poziciji 1/2 ako je istina da će oporavak biti dug, samo ne treba brzati, evo komšije su se ispalile sa dovođenjem ovog Smita.

Ma nije kukanje, bar ne ovo moje. Treba da igra, al klub i ljudi od znanja treba da znaju kako se igraci u uvode u naporan ritam, vrlo je jasno.

Sad imamo primer da je neko ko je dobio jake minute zaradio potencijalno ozbiljnu povredu.

Neko je trebao da ima procenu sta i koliko sme Topic, a da se Sfero sa minutazom upravlja prema tome. 

Ovako, ozbiljan fejl ako je decko aut par meseci

Link to comment

Dobro sad, nisu dečka uzeli sa ulice, ubacili ga da igra Evroligu 40 minuta pa njemu pukao mišić. Topić je profesionalac već neko vreme, fizički spreman, iskrenuo je koleno na doskoku na trećoj utakmici, prve dve igrao dvadesetak minuta…dešava se jbg 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, booyaka said:

Okliznuo se na reklamu, to je moglo da se desi i u prvom minutu.

Šta je sa tim sranjima ove sezone? I nama je bilo par proklizavanja na to.

 

U svakom slučaju mesec dana je sranje po klub posebno kada je to januar, ali bar nije acl što bi bila jebena tragedija.

Link to comment
25 minutes ago, Heaviside said:

Dobro sad, nisu dečka uzeli sa ulice, ubacili ga da igra Evroligu 40 minuta pa njemu pukao mišić. Topić je profesionalac već neko vreme, fizički spreman, iskrenuo je koleno na doskoku na trećoj utakmici, prve dve igrao dvadesetak minuta…dešava se jbg 

 

Samo jedna od gluposti koju pišu ljudi koji veze sa sportom nemaju.

 

Koliko treba da igra, 5 minuta, dok mali ne poraste? Ajde da je igrao 35 minuta 5 utakmica za redom pa da se kaže nešto.

 

Svašta.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Šta je sa tim sranjima ove sezone? I nama je bilo par proklizavanja na to.

 

U svakom slučaju mesec dana je sranje po klub posebno kada je to januar, ali bar nije acl što bi bila jebena tragedija.

Veliki je problem sa tim, ne znam kako će to rešiti, a da se sponzori ne bune. Ali, sve se veći broj igrača povređuje.

Edited by booyaka
Link to comment

Hologram? Ili neka crtaju svako malo ko ih jebe. Previse je klizanja zbog naljepnica

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa kako jbt, još je ostao i igri, na kraju na proslavi hodao normalno???????

 

One godine kad je Gagi Milosavljevic kidao, mislim da je isto tako izgledalo, neki slab kontakt, zavrsio utakmicu, normalno hodao posle zavrsetka, i ujutru bam, ACL, gotova sezona. Dobro je da kod Topica izgleda nije toliko strasno, mada 4-6 nedelja nije ni bezazleno, al' ajde bar nisu ligamenti.

 

E da, jos jednom jebali ih stikeri, skoro sam pizdeo na nasoj utakmici zbog toga, PJ zbog toga nije zavrsio utakmicu mada srecom izbegao je tesku povredu, a i njihov jedan zamalo se polomi u kontri. 

Edited by Lord Stef
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

 

Samo jedna od gluposti koju pišu ljudi koji veze sa sportom nemaju.

 

Koliko treba da igra, 5 minuta, dok mali ne poraste? Ajde da je igrao 35 minuta 5 utakmica za redom pa da se kaže nešto.

 

Svašta.

Ja sam rekao krajnje konkretno da je decko dosao sa neobaveznih 25 minuta na dva puta po 20+ min ludackog ritma. Desilo se sto se desilo, delom splet okolnosti, delom njegovo mozda pojacano cimanje da pokaze da moze, sto je krajnje ocekivano.
I na sve to konstatacija da je samo neko od struke i iskustva mogao to da anticipira i mozda spreci, ali ne, ovde odma ide odokativni pljuc i podela na strucnjake i nemače pojma.
Obrni okreni, decko se povredio i pauzira mesec dana, sad ti biraj do koga je i cega, s razlogom ili slucajno. Ja stojim pri tome da je nesto izmedju i da je mozda moglo da se izbegne.

A ispostavlja se da ce nam decko nedostajati, jer i ovako mlad je upgrade za nasu timsku igru.

 

Link to comment

Jesu ligamenti, samo izgleda nisu pokidani nego istegnuti. Meni se to desilo na skočnom zglobu kad sam doskočio na nogu protivnika. Prvo gips, pa fizikalna, može da potraje i do dva meseca, zavisi od više faktora.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...