Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Hroničar said:

Ja cuo drugacije za Topica i to bas mnogo losija prognoza od ovih mesec i po.

Sta je mnogo losije od mesec i po dana? Ukrsteni il neki prelom, tj kraj sezone. 
Skupa pobeda na kraju, jbg.

Link to comment

trazili beka dok je pacov sabaz bio tu, pustili sabaza doveli juniora da ga menja, bez beka koji je falio dok je i pacov bio tu..

sad se i taj junior povredio, a beka ni u najavi?!

a i cemu zurba, jos malo pa ce kraj sezone.. :fantom:

teraj se covicu u 3pm!

Link to comment
22 minutes ago, FPLS said:

Navodno, Bolomboj mesec dana pauze, Topic mesec i po. Neverovatno.

 

Bre ja sam sa 12 na basketu slomio mali prst, stavili gips i posle dve nedelje skinuli...

Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Sta je mnogo losije od mesec i po dana? Ukrsteni il neki prelom, tj kraj sezone. 
Skupa pobeda na kraju, jbg.

povrede se desavaju pa se desavaju, nama ocigledno cesce, al strateski gledano zar je neko stvarno mislio da ce junior koji je igrao rekreativno po jednu utakmicu moci da pegla 2-3 el utakmice nedeljno, a uz njega i teo od 36 godina..

Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

trazili beka dok je pacov sabaz bio tu, pustili sabaza doveli juniora da ga menja, bez beka koji je falio dok je i pacov bio tu..

sad se i taj junior povredio, a beka ni u najavi?!

a i cemu zurba, jos malo pa ce kraj sezone.. :fantom:

teraj se covicu u 3pm!

Calm Down Champions League GIF by Liverpool FC

Link to comment
9 minutes ago, MeanM@ said:

Sta je mnogo losije od mesec i po dana? Ukrsteni il neki prelom, tj kraj sezone. 
Skupa pobeda na kraju, jbg.

Pa izgleda da su prednji ukrsteni.

  • Tužno 3
Link to comment
1 minute ago, Hroničar said:

Pa izgleda da su prednji ukrsteni.

 

Pa kako jbt, još je ostao i igri, na kraju na proslavi hodao normalno???????

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa kako jbt, još je ostao i igri, na kraju na proslavi hodao normalno???????

Uzmi informaciju sa rezervom dok klub zvanicno je objavi, ali sam cuo da su prednji ukrsteni u pitanju. Daj Boze da nije tacna informacija.

Link to comment

Ne verujem da su pokidani jer to nenormalno boli, možda nategnuće ili neka mikro ruptura. Ako je ACL.

 

jebote, kakvo sranje i za njega i za Bolomboja koji je u vrhunskoj formi i uz Mitra i Tea nam je glavni igrač. Treba sad da ga stisnu za produžetak dok je u depri. Za mali prst metar dana, nabijem ja modernu medicinu na kurac.
 

Taman sam počeo da se ložim, ali sa 25 minuta Jaga i Tobija ćemo opet biti kanta

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

Jbt, bezazleni kontakt. Uzas. 
Ovo sto Shagula veli, med tim mora da bude svestan ovih rizika i da ne ubacuje bilo kog igraca u tri puta veci napor tek tako. Ozbiljan kiks ako je tacno ovo

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Ne verujem da su pokidani jer to nenormalno boli, možda nategnuće ili neka mikro ruptura. Ako je ACL.

 

jebote, kakvo sranje i za njega i za Bolomboja koji je u vrhunskoj formi i uz Mitra i Tea nam je glavni igrač. Treba sad sa ga stisnu za produžetak dok je u depri. 
 

Taman sam počeo da se ložim, ali sa 25 minuta Jaga i Tobija ćemo opet biti kanta

bolomoj nece ostati, monako je zainteresovan za njega izmedju ostalih..

 

nasi su mu ponudili produzenje pre 10ak dana, ali to nije ponuda kao sto je recimo panter dobio kad je iz el ekipe prelazio u ec ekipu, pa da ne mora da se razmislja i kad se grohotom smeje na ponudu od ec tima..

 

a i kad u 10 godina igranja el, nijednom nismo zadrzali ni jednog od najbolja tri igraca, sto bi sada to bio slucaj, pa eto makar i sa jednim..:fantom:

Edited by Shaq
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, MeanM@ said:

Jbt, bezazleni kontakt. Uzas. 
Ovo sto Shagula veli, med tim mora da bude svestan ovih rizika i da ne ubacuje bilo kog igraca u tri puta veci napor tek tako. Ozbiljan kiks ako je tacno ovo

top je i u turskoj imao dva proklizavanja, a i juce je imao jedno ili dva pre povrede..

em je stavljen previlik teret na njega, al sa druge strane i uslov miska i milenka za povratak malog su bili garantovani veliki minuti..

na kraju je najebao najneduzniji, i u tom smislu malom topu sto brzi oporavak a uprava da mi se naduva mooda ukoliko vec do kraja danasnjeg dana ne dovedu kombo beka!

 

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...