Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Rokas odigrao fenomalnu odbranu kod preuzimanja, nije bilo potrebe ni za udvajanjem, niti su nas napunili sa posta. Na sve to 7 skokova i gotovo savršeni procenti šuta. Krpačina sa njim i Mitrom na četvorci je i dalje bolja opcija od rahitičnog Dede. Sve neka krpljenja, ali šta da radimo kad je bio preveliki broj promašaja. Sferopulos radi strašan posao, trenutno najbolji u EL . Čovjek izvlači maksimum  iz ove ekipe

Edited by Jesper23
  • +1 7
Link to comment
12 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

A fakat gdje je i sta radi Walden?

 

u galatasaraju

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Shaq said:

stejtment userevanje u drzavni projekat.:fantom:

 

ovo je bilo na srce i mooda, al u seriji na 3 dobijene nemamo sta da trazimo, preveilka je razlika u kvalitetu.

 

isto tako, nama je trebao kombo bek i bez ovog sranja sa topicem, a agilna uprava ga nece dovesti ni ako sada ostanemo bez topa na duze..

 

i jos jednom pohvale za igrace,  deset godina dominacije i nijedan incident u proslavama nakon utakmice, za razliku od partizanovih koji ponavljaju svinjarije od pobede do pobede, ne zna se dal su im gori domaci ili strani..

P.J. i Frenk Kaminski gospoda.

U Pioniru, pred našim očima, igra Hapoel TA.

Munford, Brajan Angola solidni igrači za popunu rostera.

Kajl Aleksandar i Hord i više od toga.

  • +1 3
Link to comment

Trenerska klinika gospodina Janisa Sferopulosa. Petorke sa tri pleja, Gidrom na 4 i Bolombojem, a da pritom ne trpi odbrana - kapa dole.

Nadam se da će Bolomboj moći da prođe sa bandažiranjem, ali prioritet je da igra ako oseća da može da igra, da ne rizikuje ozbiljniju povredu. Isto važi i za Topa, ima vremena za njega pogotovo, ne treba žuriti.

 

Edited by booyaka
  • +1 3
Link to comment

Neigranje Mitra je ispalo dobro dok se pravila razlika. Posle bi legao, siguran sam da bi izbacio Kabokla iz igre, doneo sigurnost u skoku i najpouzdaniju opciju u pozicionom napadu dok nam je pik trokirao.

 

Na spoljnim pozicijama smo popunjeni. Bilo bi idealno da imamo nekoga 3&D poput Dženkinsa ili Holinsa 'mesto Nede, ali ja sam skroz ok da se promoviše lokalna komponenta native Zvezdaša. Neda je očito momak na mestu. Mangupski je poništio onaj Panterov teatralni performans na bacanjima. Kad već licitiram alternativama, mogao je i Jović umesto Jaga. To bi bio fin upgrade za slične pare, ali ko može da se osloni na Jovarino zdravlje.

 

Na 4 me ne bi iznenadilo pojačanje. Tu nam je sve improvizacija. Sreća juče Ledej nije igrao, pa su i oni morali da improvizuju. Tu je Sferopulos kao pravi gospodin dao šansu Goatu da iz prve ruke nešto nauči. :fantom:

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, levi said:

ma Aba je nebitna od kad ima dva mesta

 

ovaj raspored je surov sa uzastopnim duplim kolima u EL, još sad kad su zaređale povrede

 

 

Kako je to ABA nebitna

 

thumb.jpg?1430007835

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Heaviside said:

Igraju ljudi sa polomljenim prstom praktično bez ikakve pauze. Još mali prst na levoj ruci, metalna podloga, preko bandaža, zalepiš sve to za domali i teraj. Tako je u seoskim ligama po kojima se motam, kako rade milioneri već ne znam. Jebem mu mater baš, ključni deo sezone je pred nama.

Igra Bertans i sa cetiri prsta pa mu nista ne fali, znaci da ima i brz nacin za oporavak, a ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor.

  • Haha 5
Link to comment
12 hours ago, Nikodije said:

 

Ne treba se opterećivati rasporedom, nemamo kvalitet ni snagu za rezultat, matori smo i možemo da odigramo tu i tamo ponešto na inspiraciju i magiju pojedinaca. Al nema veze, pojedinačni izlivi magije čine ovaj sport lepim, a to je maksimum koji možemo da dobijemo sa ovom upravom nesposobnom za ozbiljniju priču.

 

Ma pusti naš tim po strani,  nebitno, jebo profi ligu kada sklope takav raspored, gde bilo koji tim ima 5 gostovanja u 6 kola...

Link to comment
15 minutes ago, FPLS said:

Navodno, Bolomboj mesec dana pauze, Topic mesec i po. Neverovatno.

Ja cuo drugacije za Topica i to bas mnogo losija prognoza od ovih mesec i po.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...