Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Bice zanimljiva sudbina oba kluba posle ove vlasti, zajedno oko 40 mil. ove godine.

Ako bude sudbina Cibone, slobodno mogu od srece da se sutiraju u dupe, samo da ne bude nesto gore.

 

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, kralj said:

Jebote, ovog sam gledao neko veče protiv Tristana u letnjoj ligi. Ne može ga čovek ne primetiti. 

 

kralju skaute

Link to comment
18 minutes ago, kralj said:

Jebote, ovog sam gledao neko veče protiv Tristana u letnjoj ligi. Ne može ga čovek ne primetiti. 

Pa na šta liči?

Link to comment

Leti na sve strane. Nisam ga posebno zagledao, al jurca, srlja, sve se vrti oko njega dok je u igri, imao je i dobrih poteza i grešaka na sve strane. Totalna divljina, ali jbg, i do letnje lige je. 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, kralj said:

Leti na sve strane. Nisam ga posebno zagledao, al jurca, srlja, sve se vrti oko njega dok je u igri, imao je i dobrih poteza i grešaka na sve strane. Totalna divljina, ali jbg, i do letnje lige je. 


Gledao sam ga jednom u Ulmu protiv Albe, polufinale plej-ofa valjda, isti utisak delim.

Link to comment

OK potpis ako dovedu jednog dobrog defanzivca. Ima prostora za napredak i potpisao na 3 godine. Nedović i Teo su viđeni da propuštaju utakmice, a Teo je i pitanje da li će uopšte igrati i kako sledeće godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...