Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, nahbar said:

Kazi molim te to i za Asvel

Dakle, posle putesestvija po turskoj i 20-minutne grcevite odbrane osvojene teritorije u vecitom derbiju, pa nezgodne utakmice u sloveniji protiv uvek neugodnih zmajceka...

Nisam siguran da cemo, ovako izmrcvareni moci da se suprotstavimo izuzetno fizickoj ekipi asvela, ali iskreno, to sam mislio i u utorak i veceras pa eto sta bi...

Nase je da probamo, pa kako bude.

:D

  • +1 3
Link to comment

Deda pali masinu za kup i do kraja sezone puni kad svi ostali zataje, kad se ostali prikljuce Deda se povlaci u senku i pravi tajni napitak za maj i jun. 

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Ros said:

andjusic i smailaga ne veruu™

 

 

 

Jel ga ovo Laki grli?

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

 

Meni nije bilo jasno zašto do sada nije probano sa Rokasom na 4, možda zato što ne možeš da mu izvučeš papir ispod nogu kad skoči jer nema nikakav odraz pa bi patio skok, ali večeras se videlo koliko je to bilo zajebano za branjenje s obzirom na njegovu hitrinu.

Rokas i Gilespi su demolirali Smailagica veceras i to je uz maestralnog Tea bio kljuc utakmice da se odlepimo na onu razliku. Vrhunska minijatura Sferopulosa sa Gidrom na 4, iako mozda i iznudjena :)

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jel ga ovo Laki grli?


nije, Moca razbio maler pa slavi

  • Wub 1
Link to comment

I ja mislim da gubimo od Asvela. Logično je da sada porastu takmičarski apetiti spram plej-ina, al ova ekipa je limitirana po mnogo osnova i nije realno da se preskoče ovih 3-4 tima.

 

Najbitnije da Top nije ozbiljno povređen. 

 

Dao bih bar dva fajnal fora za gledanje Topeo tandema do kraja sezone u svojoj punoj snazi&moći.

Iako nastala spletom okolnosti i iz nužde, konačno jedna prava košarkaška priča.

 

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Ali Yagove amplitude su nenadjebive, izgubi ko kreten loptu, pa ukrade, pa ponovo izgubi, pa trica, pa faul koš, pa opet drka loptu cijeli napad pa ništa.. Mati mila.. :lolol:

 

Jago nije narocito inteligentan igrac i prilicno je sklon srljanju i brzopletosti. Ali s druge strane, decko ima srce obrnuto srazmerno visini, jedan derbi je vec odigrao vrhunski ove godine, mogao bi on biti neocekivan X faktor u nekim utakmicama s njima.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Ratamahatta said:

Deda pali masinu za kup i do kraja sezone puni kad svi ostali zataje, kad se ostali prikljuce Deda se povlaci u senku i pravi tajni napitak za maj i jun. 

 

Mene zato i nervira jer se uvek nekako izmigolji. Kao da gledaš Klark Kenta kome je Supermenovo odelo na pranju, a on opet ide redom u odelu i sa cvikerima i rešava probleme. 

Link to comment
Just now, kralj said:

I ja mislim da gubimo od Asvela. Logično je da sada porastu takmičarski apetiti spram plej-ina, al ova ekipa je limitirana po mnogo osnova i nije realno da se preskoče ovih 3-4 tima.

 

Najbitnije da Top nije ozbiljno povređen. 

 

Dao bih bar dva fajnal fora za gledanje Topeo tandema do kraja sezone u svojoj punoj snazi&moći.

Iako nastala spletom okolnosti i iz nužde, konačno jedna prava košarkaška priča.

 

 

Uvek je lepo za gledanje kada postoji ta 1 neka old skul plejmejkerska magija, bez obzira što košarka ide krivudavim putem gde "svi igraju sve", kao u ovom dosadnom Robijinom kkp.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

Uvek je lepo za gledanje kada postoji ta 1 neka old skul plejmejkerska magija, bez obzira što košarka ide krivudavim putem gde "svi igraju sve", kao u ovom dosadnom Robijinom kkp.

Iako delimicno mogu da razumem sta si mislio, ne mogu bas da se slozim da je Partizan dosadan za gledanje. Skloni su amplitudama da igraju cas kao MZT, cas kao GSW, ali su prosle godine bili prilicno atraktivni za gledanje u jednom periodu. Pa i ove na nekim mecevima

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment

Mi smo od zadnje 4 utakmice, igrali 3 na strani, i sada opet idu dva gostovanja, što je 5 gostovanja u 6 utakmica, jebo raspored...

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

Mi smo od zadnje 4 utakmice, igrali 3 na strani, i sada opet idu dva gostovanja, što je 5 gostovanja u 6 utakmica, jebo raspored...

 

Ne treba se opterećivati rasporedom, nemamo kvalitet ni snagu za rezultat, matori smo i možemo da odigramo tu i tamo ponešto na inspiraciju i magiju pojedinaca. Al nema veze, pojedinačni izlivi magije čine ovaj sport lepim, a to je maksimum koji možemo da dobijemo sa ovom upravom nesposobnom za ozbiljniju priču.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...