Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

jebotebog, ovo isto kao da su našli zlatnu žilu ispod Pionira/Arene, ili je Vučić odlučio da ode in a blaze of glory (nadam se da mu ovo nije plan da ostane na vlasti, pošto hljeba sve manje ima, da bude sve više igara). Svugdje neke kontrakcije, Barselona otpušta koga stigne, a u Beogradu koji ne može autobusku stanicu da završi u dva kluba se ulupavaju desetine miliona. 

 

izgubili smo utakmicu koju smo morali izgubiti :D

 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, ducca said:

Šaljemo Teodosića u FMP :violina:

krug se zatvara, a i tako mu i treba kad nas je oladio onako onomad.

Link to comment

Sto se tice casha ostade mi u sećanju post sa nekog foruma sa kraja sezone da cemo za ovu imati lovu jer Vujko Millenium team ulazi u klub. On je prosle godine postao predsednik SD. 

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Igraci iz Reala i Barse  nisu u platnom nivou jednog nanelija?! 

9 igrač Reala i 12 igrač Barselone sigurno nisu u rangu 2. igrač Makabija. 

Link to comment

ok ima para, ali treba znati šta da da se radi s parama. oavko rade ljudi koji su nestručni i nesigurni u sebe i znaju da nemaju nikakvu odgovornost, i onda dovedu 10 igrača u nadi da će 5-6 da pogode. umesto da iste te pare rasporede na 5 pravih pojačanja i stanu iza svog izbora

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Ros said:

1.78m

 

Ostaje da vidimo da li je Skuni Pen ili FČ3. Ali načelno to je ok, mlad igrač na dugoročniji ugovor, više toga nam treba

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, FPLS said:

Ne znamo gde bijemo, sad i definitivno.

 

Spremili smo 6 milki za Mirotica i Fakua, ostali bez obojice i sad divljamo i dovodimo kamion igraca.

 

Pa ako ste spremili, onda je logicno i da potrosite. Uvek se gleda i trazi milion igraca, pa koga ulovis na kraju.

 

Najjace da Dusko Ivanovic sa tolikim trenerskim iskustvom ne zna sta ce sa igracima koje dovodi.

 

Uz to, evo potpisuju se igraci i na 3 godine, ne samo 2. Bas ono sto navijaci traze, dugorocno planiranje. E sad, ako se neko pokaze kao promasaj, pa dodje novi trener i kaze ne trebaju mi ovi, onda idu raskidi, placanje preostalih obaveza iz ugovora i kukanje navijaca kako se ne isplati potpisivati dugorocne ugovore koji te ukanale. Mozda najbolje ono trogodisnji 1+1+1 team option, jos kad bi igraci prihvatili takav deal..

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Prosle sezone mvp Australije, a ove Bundeslige.

 

Zar to nije napredak?

 

Ovog je birao Duško, onog Nebojša, verujem da je to glavni napredak

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, Milošica said:

A zašto verujemo bilo telesportu bilo telegrafu(našli zaludni Grobari šta lajkuje taj njihov novinar :D) ili bilo kom trećem mediju.

 

Neki koji mi deluju kao naši botovi kažu milion, ovi drugi(ne mislim na tebe) dva. Meni je sredina u tim situacijama najrealnija.

Istina jeste negde između, ali nikad na sredini.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...