Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Trener koji ČITAVU utakmicu Igra svič bez diskriminacije po sistemu kome šta zapadne, a Jago mu igra 20 minuta, treba da vrati diplomu ili da se ubije.

Pa branimo pik preuzimanjem jer bi svaka druga vrsta odbrane od pika dala gore rezultate. Ali vidi se da nakon preuzimanja da kad nizi igrac preuzme centra da uskace krilni centar ili krilo i on preuzima da cuva protivnickog centra.

Jago je odigrao odlican mec, trcao je dobro u trazniciji i asistirao, pogadjao i nije bas imao srece jer je promasio dva zicera i jedna trojka mu je izasla kad je Bolomboj prikucao.

I pred ocajnog suta za tri i lose igre mi smo ipak bili na 50-44 tacno na pola trece cetvrtine. I onda se povredio Mitrovic, usao Simonovic i odigrao sekvencu za pamcenje pa smo 3 cetvrtinu zavrsili sa 61-50.

Link to comment
4 minutes ago, BarryWhite said:

Pa branimo pik preuzimanjem jer bi svaka druga vrsta odbrane od pika dala gore rezultate. Ali vidi se da nakon preuzimanja da kad nizi igrac preuzme centra da uskace krilni centar ili krilo i on preuzima da cuva protivnickog centra.

Jago je odigrao odlican mec, trcao je dobro u trazniciji i asistirao, pogadjao i nije bas imao srece jer je promasio dva zicera i jedna trojka mu je izasla kad je Bolomboj prikucao.

I pred ocajnog suta za tri i lose igre mi smo ipak bili na 50-44 tacno na pola trece cetvrtine. I onda se povredio Mitrovic, usao Simonovic i odigrao sekvencu za pamcenje pa smo 3 cetvrtinu zavrsili sa 61-50.

 

Da li si ti, ili iko drugi, ikada videli u profesionalnoj košarci da neko ČITAVU utakmicu igra svič?

 

Dakle, u ligama gde igrači primaju pare da igrju, ne na koševima iza zgrade i sl.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Jago nije Kampaco, losiji je u napadu 3x, a u odbrani 6x. 

Ovaj drugi svoju visinsku inferiornost jos kako kompenzuje sjajnim ball handlingom, pregledom igre, usporavanjem s 30km/h na nulu u dva koraka (za razliku od ovog koji odleti do wc-a u Areni kad krene u kontru + mu lopta ispadne negde usput), odlicnom odbranom na lopti i jakim nogama gde ne mogu protivnicki bek i krilo da ga unesu u kos kad ostane da brani na postu. 

Mozda bude bolje ako mu se smanji minutaza na 5 po tekmi

Simonovic ima 24 godine, Tejic je u tim godinama vec odavno bio najuren

  • +1 1
Link to comment

Tejic je igrao za 10k, ovaj igra za 80k. 

 

Yago nije ni trebao doci. Ako Topic bude ovde samo polusezonu, mi nismo normalni.

 

Mitrovic i Bolomboj su nasa dva najbolja i konstantnija ugraca, to govori vuse o ostalima.

 

Mi smo jednog Nejpira skurcali, sve ostalo je sitno.

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Marco Cake said:

Tejic je igrao za 10k, ovaj igra za 80k. 

 

Yago nije ni trebao doci. Ako Topic bude ovde samo polusezonu, mi nismo normalni.

 

Mitrovic i Bolomboj su nasa dva najbolja i konstantnija ugraca, to govori vuse o ostalima.

 

Mi smo jednog Nejpira skurcali, sve ostalo je sitno.

 

Ajde, kako smo mi to jednog velikana kosarke, koji se nigde nije zadrzao vise od sezone to skurcili?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Trener koji ČITAVU utakmicu Igra svič bez diskriminacije po sistemu kome šta zapadne, a Jago mu igra 20 minuta, treba da vrati diplomu ili da se ubije.

 

A ko je trebao da igra umesto Jaga?

Link to comment

Mali Top? Ne vidim da bi bilo lošije stanje na terenu.

 

Odnosno, hoću da kažem da svič 40 minuta može da sprovodi samo budala. To je nešto što igraš u pojedinim momentima utakmice, NIKO nikada još to nije koristio kao legitimnu odbranu čitav meč, makar ne na profesionalnom nivou.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Mali Top? Ne vidim da bi bilo lošije stanje na terenu.

 

Odnosno, hoću da kažem da svič 40 minuta može da sprovodi samo budala. To je nešto što igraš u pojedinim momentima utakmice, NIKO nikada još to nije koristio kao legitimnu odbranu čitav meč, makar ne na profesionalnom nivou.

 

I opet se vratimo na isto, sve su to greske prilikom sklapanja tima od letos, jbg.... Nista od sledeceg kola nam je tu Topic, videcemo....

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Mali Top? Ne vidim da bi bilo lošije stanje na terenu.

 

Odnosno, hoću da kažem da svič 40 minuta može da sprovodi samo budala. To je nešto što igraš u pojedinim momentima utakmice, NIKO nikada još to nije koristio kao legitimnu odbranu čitav meč, makar ne na profesionalnom nivou.

 

Gledaš li ti išta od košarke a da nije Zvezda? 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Arthur Kirkland said:

Deluje da nismo dobili nikakvu novu dimenziju sa Sferopulosom. Nije Dusko Ivanovic Fil Dzekson iz najboljih dana, ali je sramota nacin na koji je najuren, uz poturanje raznih prica Covicevih podguznih muva. U svakom slucaju, veci je problem od trenera nakaradno sklopljen roster i rad uprave. Dogodine plesemo u EK,makar uzeli i tri ABA

To bi bilo tačno, samo što postoji jedna sitnica, rusko-ukrajinski rat, koja nam ne da da igramo EC.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...