Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


 


a pre samo 7 dana

 

  Hide contents

“Zamolio sam ga. Video sam da ima te patike i pitao da li može da mi nabavi, što je on i učinio. Kako ima ono u NBA 2K kada poraste timska hemija, tako je i kod nas porasla”


nekada je bolje prećutati

I šta je ovde kontradiktorno?

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Ja sam provalio da kritikujem Čovića zato što podsvesno vidim njega u sebi(no pun intended).

U tebi večita borba između čoveka i Čovića?

Nekad pobedi čovek, nekad ...

Link to comment

Ra nasao posao! Bio je bez angažmana od februara ove godine kada je dobio otkaz u Panatinaikosu. Pre toga je vodio Budućnost, Crvenu zvezdu i Bajern Minhen, a sada će se vratiti na scenu kao prvi trener Bahčešehira.

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:


 


a pre samo 7 dana

 

  Hide contents

“Zamolio sam ga. Video sam da ima te patike i pitao da li može da mi nabavi, što je on i učinio. Kako ima ono u NBA 2K kada poraste timska hemija, tako je i kod nas porasla”


nekada je bolje prećutati

Pa Nedovicu je mali Filip najbolji drug, naravno da ce da podrzava politiku kluba a da je Sahbaz bio promasaj to stoji. Topic nikada nije trebao da ide iz kluba, to sam uvek zagovarao ovde i prosle sezone, uvek je dobro koristio minutazu koju je dobijao i samo je trebalo nastaviti sa njegovim razvojem. Cim je u klub dosao onaj sa konjskim repom , skrenulo se sa tog puta i pocelo je lutanje.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

I kad je dosao pricao je kako je zadovoljan igrackim kadrom i ne trebaju pojacanja.:fantom:

Grk sere ko grlica.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

I kad je dosao pricao je kako je zadovoljan igrackim kadrom i ne trebaju pojacanja.:fantom:

Grk sere ko grlica.

 

Eto zato ti nikada ne bi mogao da budes trener... Naravno da ce to da izjavi, jok, treba da kaze - nista ovo ne valja, trebaju nam barem tri do pet novih igraca,...Kako bi to delovalo na tim koji je vec u kanalu? Ne kaze se dzaba "politika kluba", jedno je za javnost a drugo unutrasnja komunikacija njega i Covica...

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...