Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Odakle si ti sad ispalo? Jesi to onomad tagovalo admine ili neko isto ko ti?:rolf: Ja pateticara mati mila.

 

Izvini, možeš li opet to isto, ali na srpskom? Unapred hvala!

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nedovic o Nejpiru:

 

"Za deset godina karijere nisam video da je neko nekoga trpeo i podržavao, ne mislim samo na klub, kao što smo mi podržavali Šabaza. Mi smo mnogo energije trošili na to, umesto na neke bitne stvari i sada kada je otišao mislim da možemo da se fokusiramo na ono što je nama potrebno i sigurno da će nam to olakšati stvari", rekao je Nedović okupljenim medijima

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

Da ideš na utakmice, znao bi i da je jedan ispred Arene npr.

 

 

Idem ali nisam video, ne obraćam pažnju, verovatno je skrajnut negde.

Link to comment
18 minutes ago, assignment said:

Nedovic o Nejpiru:

 

"Za deset godina karijere nisam video da je neko nekoga trpeo i podržavao, ne mislim samo na klub, kao što smo mi podržavali Šabaza. Mi smo mnogo energije trošili na to, umesto na neke bitne stvari i sada kada je otišao mislim da možemo da se fokusiramo na ono što je nama potrebno i sigurno da će nam to olakšati stvari", rekao je Nedović okupljenim medijima


 


a pre samo 7 dana

 

Spoiler

“Zamolio sam ga. Video sam da ima te patike i pitao da li može da mi nabavi, što je on i učinio. Kako ima ono u NBA 2K kada poraste timska hemija, tako je i kod nas porasla”


nekada je bolje prećutati

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

 

Što volim kad ljudi ovako nehajno razotkriju nešto o sebi, isto kao ono kada si nesvesno saopštio da nikad ne izlaziš na izbore :lol:

 

Važi

Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

 

Što volim kad ljudi ovako nehajno razotkriju nešto o sebi, isto kao ono kada si nesvesno saopštio da nikad ne izlaziš na izbore :lol:

 

Ja sam provalio da kritikujem Čovića zato što podsvesno vidim njega u sebi(no pun intended).

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment

Nedovic je smrad, to je poznato. Sa Sabazom u kontaktu je bio Bolomboj. Stavise, stranci su skrajnuti sto se tice druzenja. Retko mi je od igraca ko ogavan, ali nemanja je presao igricu.

 

Top je dobar potpis ako bude tu 1.5/2.5g. Sve ostalo je amaterizam.

  • -1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...