Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Pre bih očekivao da Čović pojuri tako nekog kao Melija, bivše zvučno ime na zalasku karijere, da zamaže oči kupcima prtplatnih. Željko traži samo igrače u prajmu, nema razloga da gleda bilo šta jeftinije

  • +1 3
Link to comment

Idiotskim tjeranjem Shabazza, preopteretili su Tea, a Yago iz utakmice u utakmicu pokazuje da ne mEže, tako da je to vjerujem razlog povratka Topica, koji mora uzeti Brazilceve minute. Drago mi je zbog Topa, i dalje se glupo nadam dolasku nekog kvalitetnog beka.

Link to comment

Do jaja su ovi komentari.

Ne valja sto se vraca klinja kome se predvidja top 5 na draftu, ne valja sto ce igrati sa Teom, jer jbteee, mi smo fuckin Zvezda, whdfckryou...Nema 40% suta za tri. Kamo neka tabela skillsa, da vidimo sta je upgradeovao za ovih par meseci u Megi, pa da odlucimo vredi li.

Ociju krvavih zahtevamo nekog imaginarnog, uglavnom nepostojeceg mamojeba, jer znate, navikli smo mi na to i nista manje.

Najgori navijaci na svetu, bez premca.

  • +1 5
Link to comment

^
Ja bih pre rekao da je Šabaz sam hteo da ide jer se poklapa sa onim što je Mesina izjavio i sa njegovim odnosom prema igri. Na žalost Zvezda nije klub za takve likove i neka su ga pustili. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

trazili beka dok je sabac bio tu, doso topic umesto njega a onaj bek se vise ni ne trazi..

 

missim nemam ja nista protiv toga da vecinu cine domaci igraci al onda moras imati jake strance.. partizanovi stranci dolazili sa 10+ poena u proseku, nasi nemaju ni 10 minuta u proseku..

 

nedovic sa najvecom platom u zvezdi nije ni u top5 po primanju u poredjenju sa partizanom..

 

al nemoj onda covic i uprava da kenjaju kako su ambicije najvece, i to ne samo u abi nego i u el..

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...