Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

ne slažem se, ova transfer politika sve ukazuje da jeste

naravno, zvezda pravi ekipu za krljanje u aba ligi.

sad ce coki saopstenje kako neki kao on razvijaju srpske igrace za grb casni dok partizan dovodi u istom trenutku jednog ni manje ni vise hrvata.

 

Link to comment

Smrdljivac od 53 godine u košarci zamazuje oči retardiranim navijačima. Populizam all the way.

 

Uštedeo je na Nejpiru pa ga sada menja detetom, uštva pogana.

 

Animated GIF

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

naravno, zvezda pravi ekipu za krljanje u aba ligi.

sad ce coki saopstenje kako neki kao on razvijaju srpske igrace za grb casni dok partizan dovodi u istom trenutku jednog ni manje ni vise hrvata.

 

:kme:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, munze said:

:kme:

a sta znaci ovo sa djokovicem?

da smo cetvrti u evroligi a vi 13-14-i i da smo vas tokom ove sezone dobili oba puta kad smo igrali sa vama?

gajis specifican humor 

Link to comment

Prostora za igru ima, naročito kraj Jaga nejakog. Mislim da je prvo mjesto na Jadranu obezbjeđeno, u suštini imamo 3 zajebane utakmice OliCeda i Futura u gostima, te komšije kući. Između toga može uzimati 20+ minuta lagano, plus iskustvo igranja el. 

 

Da smo imali keš dovodili bi drugačije, Gilespi i Top mi djeluju baš kao last minute opcije. Možda u Gilespija uđe duh prajm Judoa pa fizički budemo u mogućnosti da pariramo na EL nivou, ne djeluje mi to kao realno, ali ko nam može zabraniti da maštamo.

Link to comment
8 minutes ago, bradilko said:

a sta znaci ovo sa djokovicem?

da smo cetvrti u evroligi a vi 13-14-i i da smo vas tokom ove sezone dobili oba puta kad smo igrali sa vama?

gajis specifican humor 

Niste četvrti nego šesti.

Link to comment

svaka cast malom sto se vratio posle one pizdarije prosle godine oko neuspele registracije za fmp, kada je klub razotkrio svu raskos svog debilizma i usporio ga u razvoju. sada neka mu se oduze sa 20 minuta u evroligi, bio bi red. i tako takmicarske ambicije nemamo.

  • +1 2
Link to comment

Jedva čekam da ga vidim u Evroligi :wub:

Odmah mu dati sve Jagove minute, pa kako se pokaže, samo u slučaju potpunog raspada vratiti Brazilca na par minuta. U ABA će sigurno igrati puno pošto nema šanse da je pristao da se vrati bez garancija da će tako biti. 
 

Za pritisak se ne brinem, veliki je hajp oko njega i mislim da će imati veliku podršku navijača i kada ne bude sve išlo po planu. Zvezdina publika jeste odron ali domaći klinci po pravilu imaju dobar tretman.

  • +1 4
Link to comment

evo ne mogu da se setim koji igrac je poslednji superstar iz zvezdine kuhinje. mozda igor rakocevic.

ajde i gudura, ako cemo malo da spustimo kriterijume

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...