Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Dobrodošlica Topu. Zvezda na ovaj način je ostala u vrhu srpskih klubova koja promoviše mlade domaće igrače, i što je još važnije daje im prostor za igru, ne guši ih nagomilavanjem stranaca.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

U moru losih poteza, ovaj je odlican. Ne vidim poentu u dovodjenju pojacanja poput Gilespija. Il je bolje da je takav doveden i na spoljnoj poziciji? Bice uzivanje gledati Topa...

  • +1 4
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Po meni dobar potez Zvezde, ne kapiram zašto je Topić senior pristao na ovaj transfer.

Evidentno je EL sezona puštena niz vodu, i mali Top ima čitavu polusezonu da bez pritiska stiče iskustvo i samopouzdanje u najjačem takmičenju.

E sad, ono bez pristiska uzeti sa debelom rezervom, poznajući zvezdine navijače i publiku.

Za mene je ključno da li će mali ostati i sledeće sezone.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Po meni dobar potez Zvezde, ne kapiram zašto je Topić senior pristao na ovaj transfer.

Evidentno je EL sezona puštena niz vodu, i mali Top ima čitavu polusezonu da bez pritiska stiče iskustvo i samopouzdanje u najjačem takmičenju.

E sad, ono bez pristiska uzeti sa debelom rezervom, poznajući zvezdine navijače i publiku.

Za mene je ključno da li će mali ostati i sledeće sezone.

 

Top treba da oseti malo pravu košarku i deo onoga što ga čeka u Nba, to u ABA ne može. Dodatno će očvrsnuti, i uvideti eventualne mane u igri i svom telu za najviši nivo takmičenja kao i kako igra u timu koji u stvari ima rezultatski pritisak. 

 

Dobro je ovo i za njega i za nas. Ako stvarno ima top 5 na draftu potencijal, pokazaće ga. 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Po meni dobar potez Zvezde, ne kapiram zašto je Topić senior pristao na ovaj transfer.

Evidentno je EL sezona puštena niz vodu, i mali Top ima čitavu polusezonu da bez pritiska stiče iskustvo i samopouzdanje u najjačem takmičenju.

E sad, ono bez pristiska uzeti sa debelom rezervom, poznajući zvezdine navijače i publiku.

Za mene je ključno da li će mali ostati i sledeće sezone.

 

Neće sigurno ostati sledeće sezone, projektovan je da bude u top 10 pikova, verovatnije je da će biti u top 5, draft klasa je loša na bekovima. Takvi igrači ne ostaju dodatnu godinu u Evropi niti bi trebalo. 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
48 minutes ago, Shaq said:

toliko o ambicijama..

umesto igraca koji je trebao da bude nosioc i koji je po plati jedini mogao da upadne u top 5 u porodjenju sa kkp, upada junior..

 

Polako, tek je počela doselekcija.

Top je verovatno već dogovorio ko ga bira, vraća se  verovatno iz marketinških razloga, da se priča da je iz Zvezde otišao u nba kao visok pik.

Valjda nećemo u ovih 5 meseci da mu ubijemo volju za košarkom.

  • +1 1
Link to comment

Dobra odluka za Zvezdu bez sumnje 

24 minutes ago, Filozof manijak said:

Po meni dobar potez Zvezde, ne kapiram zašto je Topić senior pristao na ovaj transfer.

Evidentno je EL sezona puštena niz vodu, i mali Top ima čitavu polusezonu da bez pritiska stiče iskustvo i samopouzdanje u najjačem takmičenju.

E sad, ono bez pristiska uzeti sa debelom rezervom, poznajući zvezdine navijače i publiku.

Za mene je ključno da li će mali ostati i sledeće sezone.

Isto sam pomislio. Zvezda nema šta da izgubi, ako bude igrao dobro doneće pobede i reputaciju da je iz Zvezde otišao u NBA, ako bude imao dosta lošije brojke nego u Megi, pašće na draftu pa možda ostane još jednu sezonu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...