Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, booyaka said:

Pomešali nas sa komšijskim navijačima, oni prave sranja po Evropi.

Švercovali se fudbalski huligani pa se tukli po Italiji. To je navodno razlog. Doduše ako uspeju da izguraju, sigurno će da primene isto i na nas kad budemo gostovali.

Link to comment

Ovo ne znači da neće doći neko ko će samo popuniti broj. Štaviše prilično sam siguran da će to biti slučaj, ovim genijalcima ne bih dao da mi donesu jogurt iz prodavnice.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, ducca said:

Ovo ne znači da neće doći neko ko će samo popuniti broj. Štaviše prilično sam siguran da će to biti slučaj, ovim genijalcima ne bih dao da mi donesu jogurt iz prodavnice.

dok je mrtvi sabaz bio tu, pricali smo da bi bio kantastrofalan trejd sabaz-pangos, a na kraju ostali bez obojice..

uopste mi nije jasno  sto smo pustili sabaza bez doveden zamene, i jos mu izlazili u susret da ne igra.. govna raspala i on i covic i vucic!:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

dok je mrtvi sabaz bio tu, pricali smo da bi bio kantastrofalan trejd sabaz-pangos, a na kraju ostali bez obojice..

uopste mi nije jasno  sto smo pustili sabaza bez doveden zamene, i jos mu izlazili u susret da ne igra.. govna raspala i on i covic i vucic!:fantom:

 

Šta ti nije jasno, koji će nam qrac sa onakvim ponašanjem i lelemudanjem u odbrani, igrač manje na terenu bukvalno. 

 

Putuj Igumane. 

  • +1 1
Link to comment

Generalno sam protiv šilbovanja, ali za Nejpirom ne žalim ni malo. Navijači, novinari, uprava su takvi kakvi su i Šabaz očigledno ne želi da igra u takvom okruženju. Da ne košta koliko košta pa i da ga zadrže da igra po 10 minuta, ovako jbg. To što je odavno jasno kao dan da će dođi do razlaza, a klub nema spremnu zamenu je već drugo pitanje. Sposobna ekipa bi razvlačila razlaz dok ne nadu rešenje. 

Link to comment

Ko je ovdje kukao kako se prenose nasi mecevi u aba? Mnogo je bolje kad komentator navija i svrsava na vrhunske poteze igraca Mege i Studentskog centra nego kao ovaj lignjoslav sto prenosi komsije sa nekom alibi pricom kako su umorni i to pominje jednom u minut ipo ili kako Zadar ima srece :fantom:

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Ko je ovdje kukao kako se prenose nasi mecevi u aba? Mnogo je bolje kad komentator navija i svrsava na vrhunske poteze igraca Mege i Studentskog centra nego kao ovaj lignjoslav sto prenosi komsije sa nekom alibi pricom kako su umorni i to pominje jednom u minut ipo ili kako Zadar ima srece :fantom:

 

Nači kad Zvjezda uzme Abu, da očekujemo isključenje iz prenosa dodele pehara :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Da

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nači kad Zvjezda uzme Abu, da očekujemo isključenje iz prenosa dodele pehara :fantom:

 

Da i ukljucenje na Kalemegdan dje Covic vitla bakljom :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...