Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Shaq said:

tezak mazohizam su ove utakmice za gledanje..

bore se igraci imaju zelji al smo limitirani do bola, uzasna selekcija, teo sa 40 dina mora da igra po 40 minuta i ubacije 30 da bi jedva dobili, na sve to i sudije nas jebu na veliko i na siroko..

 

treba zemena za sabaca, zamena za jaga(decko ne moze da prenose loptu u napadu u odbrani ni hoklica ne pomaze)..

no sa druge strane, mozda i ne treba niko, za el smo ispali iz voza, a kakav tretman imamo mi a kakav neko drugi, vidimo kz kola u kola u el..

pametnom dosta :fantom:

 

Ajde budi čovek i barem čestitaj timu na pobedi i priznaj da su te obradovali :D

Link to comment

ova utakmica je poprilicno lepo pokazala sve mane ovog zvezdinog tima. na 1 i 2 mi imamo matorog tea, sve ostalo max ec nivo.

 

oterati brazilskog cirkusanta odmah, dovesti pangosa i solidnog 3&d igraca na 2 i ovo bi mogao biti top 8 tim.

 

edit

ovo sto je radovic veceras sudio je za uzimanje licence.

Edited by nenad
  • +1 2
Link to comment

lepo sam ja reko i pre pocetka sezone,  da je jeftinije™ dati 4m campazzu nego 1,5m sabazzu, al jbg pare ovog puta nisu igrale uloge, em ima dug prema njima, em ima kuci tamo, em jezik, em naravno el sampion i favorit za osvajanje el.. da smo mu dragi jesmo, al drugaciju odluku ne bi doneo ni da je najokoreliji cigan..

  • +1 2
Link to comment

Večerašnjom partijom i Tobey ipak pokazao da malo sačekamo sa njegovim odlaskom, ipak je jedini od visokih koji može ubaciti izvana i raširiti odbranu protivnika.

Link to comment

jago i simonovic kao stranci su sramotni i za nivo aba lige, a mi igramo el sa njima..

to mora pod hitno da se resava..

al sto rece sfero, ne mozemo da dodvemo ni igraca iz evrokupa i lige sampiona, a kamoli naci slobodnog kvalitetnog stranca..

Link to comment
53 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Večerašnjom partijom i Tobey ipak pokazao da malo sačekamo sa njegovim odlaskom, ipak je jedini od visokih koji može ubaciti izvana i raširiti odbranu protivnika.

Ruku na srce može i Bolomboj, samo ne tako kvalitetno kao Tobi, ne šutira toliko za tri.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, levi said:

jel Loyd i dalje jedini igrač Zvezde koji je dao 30p u EL?

 

možda Nedović?

Dao je Lorenzo Olimpijakosu 34 bez ubačene trojke. Dobili smo tu utakmicu.

  • +1 2
Link to comment

Svaka pobjeda nam je dobrodošla ko trinaesta plata, samo što je to rijetko zadovoljstvo,  teško će se ovaj tim izvući iz bule u koju se nesretno uvalio, a ni doktor nema izgleda ni volje ni znanja kako ovo rješiti! 

Link to comment

U narednih 10 kola mogli bi da dođemo do skora 7:3, dobijemo sve utakmice kao domaćini i štrpnemo još par na strani pošto mahom igramo protiv slabijih timova, osim Barse koja je izraziti favorit i igra se kod njih. Do kraja sezone onda možemo da ujurimo 50+% pobeda što bi bilo dovoljno za plej in.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

U narednih 10 kola mogli bi da dođemo do skora 7:3, dobijemo sve utakmice kao domaćini i štrpnemo još par na strani pošto mahom igramo protiv slabijih timova, osim Barse koja je izraziti favorit i igra se kod njih. Do kraja sezone onda možemo da ujurimo 50+% pobeda što bi bilo dovoljno za plej in.

Sa Barsom smo već igrali u tamou. 

Drugo, mislim da su se sve dugoročne kalkulacije sa Zvezdinim rezultatima u EL pokazale kao dijametralno suprotne od projektovanih. Od kako igramo EL. Setimo se Albe i Žalgirisa. Tako da...polako. 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...