Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

38 minutes ago, kralj said:

Ja nemam ništa protiv takve sportske priče, ali zaboravite onda na trofeje, a vrlo brzo i EL. 

 

Dobro, sem što je nemoguće, nisam bio ozbiljan u vezi Stojakovića... Znaci neki čovek iz sveta biznisa zbog para, tipa grčki model?

Link to comment

Pa nece taj biznismen da daje svoje pare, nego uzima drzavne tj. nase.

 

Svi kazu da bi i oni mogli da budu tako predsednici, samo muzes od drzave. Pa onda je svejedno..

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa nece taj biznismen da daje svoje pare, nego uzima drzavne tj. nase.

 

Svi kazu da bi i oni mogli da budu tako predsednici, samo muzes od drzave. Pa onda je svejedno..

 

pa nije svejedno. ovo sto se zvezdi desilo sa covicem je najgori moguci scenario.

Link to comment
11 minutes ago, nenad said:

 

pa nije svejedno. ovo sto se zvezdi desilo sa covicem je najgori moguci scenario.

ja sam bio za njegav dolazak jel je u to vreme bila prica fmp talenti +2 do 3 jaka stranca.. a od fmp talenata smo dobili petra i bojana popovica a od stranaca oteranog morisona pa silodnog tomasa..

posle je uzeo da przi drzavne pare mesajuci se u struku..

dakle nit je dinara svog ulozio od 2011e a nismo dobili vise od 2 talenta za to vreme..

tako da sam vec posle prve godine protiv covica u zvezdi..:fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, Shaq said:

ja sam bio za njegav dolazak jel je u to vreme bila prica fmp talenti +2 do 3 jaka stranca.. a od fmp talenata smo dobili petra i bojana popovica a od stranaca oteranog morisona pa silodnog tomasa..

posle je uzeo da przi drzavne pare mesajuci se u struku..

dakle nit je dinara svog ulozio od 2011e a nismo dobili vise od 2 talenta za to vreme..

tako da sam vec posle prve godine protiv covica u zvezdi..:fantom:

a za koga si?

daj imena

Link to comment
Just now, bradilko said:

a za koga si?

daj imena

Najbolje nekog SNS-ovca da dovedemo, to se pokazalo kao najbolje kao u vašem slučaju.

U stvari, ipak ne, duša se đavolu ne prodaje.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, assignment said:

 

 tipa grčki model?

pricao je subotic ili neki drugi as kako braca vlasnici panatinaikosa placaju ogromne transfere- podignu cenu aspirina za nekoliko drahmi.

kosarka  im je igracka

Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

pricao je subotic ili neki drugi as kako braca vlasnici panatinaikosa placaju ogromne transfere- podignu cenu aspirina za nekoliko drahmi.

kosarka  im je igracka

 

Znači ni to ne valja...

 

Da bi mogao nesto ozbiljnije trebao bi znati, kom uopšte pripada klub, Čoviću lično, državi, grupa gradjana?

Link to comment
13 minutes ago, booyaka said:

Najbolje nekog SNS-ovca da dovedemo, to se pokazalo kao najbolje kao u vašem slučaju.

U stvari, ipak ne, duša se đavolu ne prodaje.

 

Slažem se sa tobom, ako si uspeo da nekako da se pomiriš za FK, još i KK bi ti bio previše.

 

Link to comment

Nije niko lud pokuša da otme KKCZ ili KKP od države tj. od organizacije koja ju je u tom trenuku uzurpirala, a još manje da ozbiljnije finasijski podrži klub sa ovakvom vlasničkim strukturom. Najbolje čemu bi mogli da se nadamo je da Čovića zameni neki SNS biznismen koji je sposobniji od njega. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Koga biste da vodi Zvezdu umesto Čovića? Ozbiljno pitam.

 

Mogu ja?

 

Dobijem 15 miliona, najurim sve Čovarine skotine iz kluba, ne ugradim se više ni za jednog jedinog igrača, postavim SPORTSKOG direktora i STRUČNE ljude, isključivo na osnovu CVa na sve položaje u klubu, angažujem/platim profesionalne skaute i transparentno vodim klub.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...