Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Covic zvao nekog. Brate ajde da radis u Zvezdi, daj pare! 😅

 

Nebojsha se nakrao u zadnjih par sezona od ovih transfera bas lepo. Prepisao je "uspesan" koncept iz FK-a. Narod kao narod, kukavice top levela i tu se prica zavrsava.

 

Danas bih maknuo Grka i doveo Dejana. Po kkp se vidi kad struka vodi tj dovodi igrace.Sveropulos je krs trener van Grcke.

 

 

Link to comment

Ne znam za druge, ali meni ovo stanje u košarkaškom klubu izgleda kao neki ružan san, sve mislim da ću se probuditi i skontati da sam sve ovo sanjao. Baš mi ovo teško pada i užasno se osećam. Da mi je neko pričao na početku sezone da će ista izgledati ovako užasno, ne bih mu verovao. Prosto mi ne ide u glavu da mi ovako loše izgledamo, na stranu Čovićevi ˝genijalni˝ potezi, ali ovo je, blago rečeno, katastrofa, mislim da mi ova sezona teže pada nego li ona sa Drčom i dežmekastim Majlsom.

Sinoć konkretno nije problem poraz kao poraz, manje-više se protiv Reala to i očekivalo, ali zalaganje jedno 80 posto igrača je sramno, Šta se tu dešava, to samo ljudi psihološke struke mogu da rastumače...Sve u svemu, na kraju decembra ja želim da se ova sezona što pre završi.

  • +1 3
Link to comment

Od kako sam prestao da idem na utakmice, a to je od Lorenco Braun sezone (koji je kroz istog toplog zeca prolazio kao Nejpir sudeći po opisu Petovića), sve oko KK proživljavam sa filozofskim mirom. Naročito od kako se prešlo na ovo nadgornjavanje sa Armanijem i Barselonom oko ludačkih plata igračima. Većinski deo mene nema nikakav problem kada klub sa ovakvim predsednikom, upravom i navijačima tumara i paniči. Naprotiv. 

 

Ostaje samo nagonska inercija, ali i ona prođe pre nego što se lopta odbije u ruke Luke Mitrovića, pošto Tobi napuca prvi obruč. 

  • +1 2
Link to comment

Svojevremeno je i Volters prolazio isto to kao Nejpir, govorilo se da je Džoni Ivanović bolji plej od njega a sad se isti taj Volters priziva u klub.

Što se trenera tiče šanse su propuštane sa Alimpijevićem, Tomićem, Saletom Obradovićem. Žao mi je što neki ljudi navijaju za isti klub kao i ja, samo ću to reći.

Smešno, tragično i tužno u isto vreme.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

...mi zapravo od 2017 igramo jednu istu sezonu samo se menjaju treneri i igrači. Tako će i sl.godine u ovo vreme biti isto ovo, samo što će umesto Grka na klupi sedeti neki drugi trener a umesto Šabaza šilbovaćemo nekog drugog crnca dok se opraštamo od ambicija u EL. 

Link to comment
39 minutes ago, Nikodije said:

 

Što brt, misliš da će sledeća biti drugačija?

Pa sta znam, sve se nadam da ce se strucnjak koji je 53 godine u kosarci pomeriti i prepustiti mesto nekom drugom.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...