Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Shaq said:

actually grk je rekao da mu je sabac to jutros rekao..

Pa što se onda zagrijavao? Nema logike nikakve da odradi zagrijavanje i onda da kaže da neće da igra...

Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

Pa što se onda zagrijavao? Nema logike nikakve da odradi zagrijavanje i onda da kaže da neće da igra...

 

Nije to tako retko. Bojan Bogdanovic se mesec dana svaku utakmicu zagrevao iako se znalo da ne može da igra. Ok, drugi je kontekst, ali nije nemoguće da je hteo malo da se rastrči, šutne koju... 

 

Baš nema nikakvog smisla da izmisli, pa još tako eksplicitno iznese detalje. 

Link to comment
11 minutes ago, elementary said:

Ako je neko dobio strpljenje to je on,čak sam iznenadjen kako sam i sam dao podršku toliko dugo a i ostali navijači , Isto i Tobi .

 

Ko je dobio strpljenje - Napier?

 

Čuveno Zvezdino strpljenje - likovi pored mene su mu jebali sve po spisku u trećem kolu protiv Monaka, tad je dobio tone zvižduka. Trećem kolu. Trećem jebenom kolu. A u prvom kolu je porobio btw...Nije im se svidjao govor tela, šta li, promašio neke trojke...Zvezdini kvazinavijači su jedan deo ovog problema. Verovatno najgori navijači na svetu.

  • +1 5
Link to comment
Just now, kralj said:

 

Nije to tako retko. Bojan Bogdanovic se mesec dana svaku utakmicu zagrevao iako se znalo da ne može da igra. Ok, drugi je kontekst, ali nije nemoguće da je hteo malo da se rastrči, šutne koju... 

 

Baš nema nikakvog smisla da izmisli, pa još tako eksplicitno iznese detalje. 

On se zagrijavao iz drugih razloga, da što prije izađe iz povrede i nastavi sezonu, nije mijenjao klub. Znači rekao mu jutros Napier ne igra mi se, odoh ja u drugi klub, da se ne povrijedim bezveze večeras, ali daj da se zagrijem, ovaj mu rekao može, nema problema...  Niđe veze...

Link to comment
24 minutes ago, kralj said:

Evo rijaliti kontenta. Sabaz otpratio Zvezdu i optuzio trenera da laže. 

 

Aha, tako je i optužio Mesinu,  a žabar se možda izlajao ali nije lagao.  Ne sećam se kada smo imali veće govance od njega u rosteru....

  • +1 3
Link to comment
18 minutes ago, kralj said:

Kako posredno? Da isturi Žarka Koraća, a on da bude predsednik saveta navijača? 

Ovo bi trebalo da bude neka pošalica kako Đilas nema veze sa košarkom ili nema saradnike? Ako jeste, prilično je neuspela.

Posredno da mu se omogući da postavi čoveka od poverenja, a on da bude tu kao finansijer, i da bude hibridan način finansiranja kluba - pola privatan kapital, pola država.

Naravno da je u ovom trenutku to nemoguće, ali dokle god klubovi funkcionišu kao udruženja (privilegovanih) građana i služe za pranje para neće biti bilo kakvog značajnog uspeha, a pod tim podrazumevam EL titulu.

Ovo sve važi i za prekoputaše.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...