Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ovogodisnja selekcija.je.posljedica proslogodisnje Ćokijeve zajebancije, za to se tim morao poptuno renovirati. Centarska linija je bil poslaba, otisli Argentinosi i to je to, sad daj 7.9 novih pa opet sklapaj i uigravaj. A rekonstrukcija bi trebala poceti od glavetine, tj. Ćokija.

  • +1 4
Link to comment

meni je tu major problem kako će svi ti novi igrači da se uklope u sistem jednog po svemu viđenom do sada rigidnog trenera. ko će biti prva violina, da li će biti primedbi ostalih na taj izbor, kako će igrači koji nisu baš poznati po želji da izgaraju na treningu prihvatiti duškov način rada, kako će oni kliknuti međusobno tj kakva će biti hemija

 

trebaće vremena da se sve to naštimuje, u el će ga biti, a u abi i pored evidentne razlike u kvalitetu između blizanaca i ostalih kiks je nedozvoljen

bićete zanimljivi za preaćenje, ako ništa drugo

  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

meni je tu major problem kako će svi ti novi igrači da se uklope u sistem jednog po svemu viđenom do sada rigidnog trenera. ko će biti prva violina, da li će biti primedbi ostalih na taj izbor, kako će igrači koji nisu baš poznati po želji da izgaraju na treningu prihvatiti duškov način rada, kako će oni kliknuti međusobno tj kakva će biti hemija

 

trebaće vremena da se sve to naštimuje, u el će ga biti, a u abi i pored evidentne razlike u kvalitetu između blizanaca i ostalih kiks je nedozvoljen

bićete zanimljivi za preaćenje, ako ništa drugo

EL košarka je menadžersko sklapanje tima svake godine.

Nema tu prevelikog prilagođavanja, podaj loptu Šabazu, a ostali nek prikucavaju i uzimaju spotap šuteve.

Neda i Teo su tu kao članovi porodice Čović.

 

Edited by sigurnost
  • +1 2
Link to comment

Ziv nisam do oktobra, nikad nije bilo zanimljivije videti te prve utakmice u Evroligi i kako ce to sve izgledati. Imaju vremena da se uigraju do tad.

Edited by Defunctus
Link to comment

Šta znam, skupili gomilu dobrih profija starijih od 30 sa svih strana i kao treba da se ložim nešto. Kako će Tobi da se uklopi sa Nejperom dok Hanga ćoškari. Jebe mi se iskreno. Na kraju ću naravno gledati ali daleko sam od "živ nisam" i "nikad zanimljivije" sentimenta. 

 

Cenim da će to izgledati OK, gomila ozbiljnih ihrača koji su u godinama u kojima ne mogu sebi da priušte lošu sezonu. Ozbiljan i trener, al koncept nebulozan i primeren naprednjačkoj Srbiji. 

 

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

To je koncept koji furaju prakticno svi EL klubovi.

Ne bih se složio. Evo, vi prvi od kada ste dobili pare za EL ne furate fazon od 10 novih igrača svake godine. Zapravo ga ne fura nijedan ozbiljan klub. A drugo, po meni je ceo koncept Evrolige nebulozan. Enterjtement koji decenijama posluje sa gubitkom, ali odbija da prestane da plaća milionske iznose zabavljačima uz krunksi argument - košarka nije profitabilan sport.

  • +1 3
Link to comment

Mislim, osim povratnika Davidovca, mi nismo doveli nijednog igrača za koga postoje makar teoretske šanse da ostane duže od dve godine, a većina će opet otići posle jedne.

  • +1 1
Link to comment

Pa vi ste sigurno hteli da zadrzite argentinski dvojac (ili barem jednog od njih), ali eto drugi su ponudili vise. Nije lako potpisati dobre strance na vise godina. Domaci igrace je lakse, ali opet tu su navijaci vecito nezadovoljni sto ostaju Lazic,  Dobric, Davidovac, Kuzmic ili Mitrovic. Kad bi Kalina u prajmu ostao vise godina to bi bilo idealno, ali to nije bas realno. Ostao je i Neda, ali ni on nije bas po volji navijaca, osim kao neka 3-4 opcija spolja..

 

Evo sad je na 2 godine potpisan Simonovic. Kao i Napier.

Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ne rece li ti pre neki dan ovo?

 

"Imamo Teodosica, ako dodje Nejpir i Sengelija i eventualno Lojd, posto vidim da se on pominje, po meni je to odlicno izbalansirana ekipa koja moze bukvalno sa svakim da se pobije. Bolje ovako nego da spucamo trecinu budzeta samo na Mirotica."

I dalje mislim da je ova prva varijanta bolja i nadam se da ce Dusko to sve uklopiti. 

Link to comment

Ne kažem ni ja da je lako. Ceo sistem je postavljen na osnovama koje su van mozga. Al svejedno, ima klubova kojima i pored toga uspeva da uspostave neko jezgro tima, opet ću navesti primer Partizana. A i baš me briga iskreno koliko je teško ili lako, pisao sam o svom nivou loženja. Ne uzbuđuje me da vidim kako će da se uklope osmorica novih nosećih igrača treću godinu za redom. Naravno, ok mi je što ima ljudi koji to vole. 

 

Napisah već da verujem da ćemo biti najmanje OK, roster je sklopljen na siguricu i pun je proverenih iskusnih igrača. 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, renne said:

kad se nema novaca da se zadrži stara postava, pa onda uvek jurnjava za novim igračima

 

Pa nije da nismo zadržali pitbula, Bentila, Martina, Ivanovića, Ilića ili Dobrića zato jer nema novaca. Sada smo doveli skuplje igrače nego što su oni. Problem je više u lošoj selekciji. Sada selekcija deluje da nije tako loša jer su dovedeni provereni rutineri, ali dok se to sve posloži bićemo na 4-10, pa opet jurnjava za plej inom, što naš narod kaže - deja vú

Link to comment

Ništa jbg. Nismo trebali da dovodimo nikoga, ovo što je otišlo valjalo je popuniti sa juniorima da razvijamo sopstvene talente sa kojima bi bez dileme imali mnogo uspeha na svim frontovima. 

 

Koliko serete, braćo, pakao. 

  • +1 3
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...